Przyjaciele z Uniwerku – drugi sezon, nowy trailer

Michał Małysa Seriale Publikacja: 5.01.2019, 6:24 Aktualizacja: 5.01.2019, 6:24
Netflix powraca 11 stycznia z kolejnymi odcinkami typowej pokoleniowej komedii romantycznej. Przyjaciele z Uniwerku zostali właśnie zaprezentowani na nowym trailerze drugiego sezonu. Czym chą przekonać nas Nicholas Stoller i Francesca Delbanco, małżeństwo odpowiedzialne za Sąsiadów czy Chłopaki też płaczą?
przyjaciele z uniwerku
0 Udostępnień

Sitcom o dorosłości w końcu powraca

Przyjaciele z Uniwerku to klasyczna komedia obyczajowa, w której grupka protagonistów mierzy się z wyzwaniami dorosłości. Praca, rodzina, życie towarzyskie i romantyczne… Żonglowanie tymi elementami jest wystarczająco skomplikowane w realnym świecie, a tutaj dochodzi jeszcze potrzeba ciągłego sypania dowcipami. Wymagająca tym bardziej, że bohaterowie są nieco starsi niż przyzwyczaiły nas tego typu produkcje – podchodzą już pod czterdziestkę.

przyjaciele z uniwerku

Grupa przyjaciół z Harvardu, w których wcielają się Keegan-Michael Key (Ethan), Cobie Smulders (Lisa), Annie Parisse (Sam), Nat Faxon (Nick), Fred Savage (Max) i Jae Suh Park (Marianne), mierzy się z bolączkami czwartej dekady życia, wchodząc między sobą w różne i często skomplikowane relacje. Przyjaciele z uniwerku to humorystyczne spojrzenie na stare przyjaźnie, dawne związki i pragnienie pogodzenia dorosłego życia z nostalgią za przeszłością – deklarują w oficjalnym opisie serialu producenci.

Przyjaciele z Uniwerku na trailerze drugiego sezonu

Osobiście jako entuzjasta tego typu seriali wolał będę odświeżyć sobie Jak poznałem waszą matkę, które od 1 stycznia dostępne jest również w ofercie Netfliksa. Jestem jednak przekonany, że drugi sezon Przyjaciół z Uniwerku również znajdzie swoich odbiorców. Oferta nowych seriali Netflix na styczeń 2019 nie jest jakoś przesadnie bogata, więc mimo mocno średnich recenzji pierwszego sezonu fani gatunku z pewnością skuszą się na danie tej produkcji szansy.

Ewentualne wątpliwości rozwiać ma przygotowany przez Netflix trailer. Oto on:

Drugi sezon Przyjaciół z Uniwerku trafi na Netflix już 11 stycznia.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments