PS Plus na grudzień 2019: Titanfall 2 oraz Monster Energy Supercross

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 27.11.2019, 18:00 Aktualizacja: 27.11.2019, 18:00
Gracze opłacający abonament Sony poznali właśnie kolejny zestaw gier, które trafią do nich za darmo. PS Plus w grudniu 2019 zawierał będzie standardowo dwie produkcje: Titanfall 2 oraz Monster Energy Supercross. W obu przypadkach subskrybenci mają powody do niezadowolenia.
titanfall 2 - gry ps plus na grudzien 2019
10 Udostępnień

Titanfall 2 i Monster Energy Supercross w PS Plus w grudniu 2019

Nie jest tragicznie, ale mogło być znacznie lepiej – tak najlepiej podsumować ofertę PS Plus na grudzień 2019. Trafiły do niej dwie gry: bestsellerowa strzelanka Titanfall 2 oraz motocyklowa wyścigówka Monster Energy Supercross. Ten pierwszy tytuł dostępny jest już od dawna w ofercie darmowych gier EA Access na PS4, więc w tym miesiącu posiadanie obu pakietów z pewnością nie popłaca.

Jak co miesiąc w ostatnią środę miesiąca na kanale PlayStation pojawił się filmik promujący ofertę PS Plus, która trafi do subskrybentów w grudniu 2019.

Titanfall 2

Titanfall 2 to bestsellerowa strzelanka stworzona w 2016 roku przez Respawn Entertainment na zlecenie Electronic Arts. Kierujemy w niej futurystycznymi żołnierzami, którzy sterują tytułowymi Tytanami, czyli potężnymi robotami bojowymi. Mogą one dzierżyć miecze i znacząco różnią się od siebie pod względem używanej broni. Wynikiem tego jest zróżnicowany gameplay doceniony razem z innymi elementami gry przez krytyków – średnia ocen z profesjonalnych recenzji zebranych w agregacie Metacritic oscyluje wokół 90%!

Monster Energy Supercross

Kolejną darmową grą z PS Plus 2019 na grudzień 2019 jest Monster Energy Supercross. To wyścigówka, w której olbrzymie prędkości rozwijamy przy pomocy supercrossów. Produkcja wyróżnia się stosunkowo wysokim poziomem realizmu, przez co stanowi niezłe wyzwanie dla fanów sportów motorowych. Wydana w 2018 roku gra doczekała się łącznej noty 67% na Metacritic, nie jest więc jakimś przebojem. A na rynku od lutego tego roku dostępne jest Monster Energy Supercross 2…

Tego typu gry są dla was wystarczającą zachętą, aby kontynuować opłacanie abonamentu PlayStation Plus?

Źródło: PlayStation. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments