Yakuza i Bulletstorm wśród gier PS Plus w listopadzie!

Michał Małysa Gry Publikacja: 4.10.2018, 19:16 Aktualizacja: 4.10.2018, 19:16
Ledwo zdążyliśmy poinformować was jakie gry z PS Plus dostaniecie w październiku, a już możemy donieść o pozycjach przewidzianych na listopad. Z przecieku na oficjalnej stronie programu dowiadujemy się, że wśród gier PS Plus w listopadzie znajdą się przede wszystkim Bulletstorm i Yakuza Kiwami.
ps plus w listopadzie
0 Udostępnień

Przed kilkoma dniami informowaliśmy was jakie gry z PS Plus dostaniecie w październiku. Nie byliśmy nimi szczególnie podekscytowani, ale pod względem gier PS Plus w listopadzie powinno być znacznie lepiej. Przede wszystkim dlatego, że mamy w końcu polski akcent!

ps plus w listopadzie bulletstorm

Bulletstorm wyprodukowany został przez polskie studio People Can Fly i jest produktem, którego zdecydowanie nie powinniśmy się wstydzić. Przede wszystkim dlatego, że ciężko odejść od niego niezadowolonym. To szalony i niezwykle szybki shooter uzupełniony o elementy walki wręcz. Szczególną frajdę sprawia w Bulletstormie rozwój postaci związany z kolejnymi ulepszeniami broni i nowymi opcjami ataków. PS Plus w listopadzie zapewni rozwałkę na najwyższym możliwym poziomie!

ps plus w listopadzie

W sierpniu wyszedł remake Yakuza Kiwami 2, a wśród gier PS Plus w listopadzie dostaniemy zremasterowaną pierwszą część gry. Produkcja nazywana przez wielu graczy „GTA w Japonii” skupia się na losach członka yakuzy, który po dziesięcioletniej odsiadce w więzieniu na nowo stara się zbudować swoją pozycję w obrębie organizacji. Czyni to przy pomocy pięści – system walki oparty jest na pojedynkach z użyciem dłoni oraz przypadkowo łapanych przedmiotów. Mimo iż w praktyce rozgrywka jest tu nieco uboższa niż we wspomnianej serii Rockstar Games, i tak Yakuza Kiwami zapewnić może sporo radości!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments