PUBG na PlayStation 4 jeszcze w tym roku!

Michał Małysa Gry Publikacja: 14.11.2018, 5:49 Aktualizacja: 26.02.2020, 9:04
To naprawdę dobra wiadomość dla wszystkich konsolowych zajawkowiczów sieciowych produkcji z trybem battle royale – PUBG na PlayStation 4 pojawi się jeszcze w tym roku, 7 grudnia. Dotychczas na konsolach w PlayerUnknown's Battlegrounds zagrywali się wyłącznie posiadacze Xbox One.
pubg na playstation 4
2 Udostępnień

PlayerUnknown’s Battleground można kochać lub nienawidzić

PlayerUnknown’s Battleground jest produkcją wypuszczoną i stale rozwijaną przez PUBG Corporation – wydzielone tylko dla tej produkcji studio południowokoreańskiej firmy Bluehole. To najklasyczniejszy sieciowy shooter koncentrujący się na rozgrywce w trybie battle royale. Największym wyróżnikiem tego tytułu jest stale zmniejszający się obszar rozgrywki. Z biegiem czasu mapa kurczy się, co spędza graczy na jeden obszar i znacząco zwiększa dynamikę rozgrywki.

pubg na playstation

Do czerwca bieżącego roku gra rozeszła się w liczbie ponad pięćdziesięciu milionów egzemplarzy na komputery PC oraz konsole Xbox One, a trzysta pięćdziesiąt milionów graczy zagrało w nią na urządzeniach przenośnych, gdzie PUBG funkcjonuje jako produkcja free-to-play. Każdego dnia grało w nią wówczas niemal dziewięćdziesiąt milionów graczy. Podkreślić należy, iż gra ma tylu zwolenników, ilu przeciwników. Spośród dziewięciuset tysięcy nabywców w serwisie Steam połowa oceniła ten tytuł negatywnie.

PUBG na PlayStation 4 już 7 grudnia!

Plotki o przeniesieniu PlayerUnknown’ Battlegrounds na konsole Sony znalazły w końcu oficjalne potwierdzenia. PUBG na PlayStation 4 pojawi się 7 grudnia 2018. Wersja na PS4 będzie oferowała dokładnie to samo co pozostałe odsłony, jednak gracze zamawiający grę w przedsprzedaży otrzymają skórki nawiązujące do exclusive’ów tej konsoli – Uncharted oraz The Last of Us.

pubg

Czy społeczność PlayStation podzieli się w swoich ocenach tak samo jak gracze PC? Przekonamy się o tym jeszcze w tym roku!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments