Ratchet & Clank: Rift Apart z nowym pokazem rozgrywki

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 30.04.2021, 12:51 Aktualizacja: 30.04.2022, 12:52
Podczas wczorajszego, organizowanego przez Sony wydarzenia State of Play jednym z ważniejszych punktów programu była prezentacja nowego materiału z Ratchet & Clank: Rift Apart.
0 Udostępnień

Fot. playstation.com

Wczoraj o godzinie 23:00 czasu polskiego odbyło się wydarzenie State of Play. Jego organizator, firmy Sony, zadbał o stream i możliwość śledzenia przez graczy rozmaitych prezentacji. Bardzo ważny punkt programu stanowił pokaz premierowego materiału z rozgrywki Ratchet & Clank: Rift Apart. Kilkunastominutowy film potwierdził, że na rynek zmierza produkcja o niezwykłych walorach graficznych.

Odpowiedzialne za opracowanie zapowiadanej gry studio Insomniac Games przybliżyło kilka nowości. Przede wszystkim podkręcone zostało tempo rozgrywki oraz wzbogacono charakterystykę i możliwości głównego bohatera o opcję zrywu. Zapewniono także o zdecydowanie szybszym przełączaniu pomiędzy wymiarami. Ponadto Ratchet & Clank: Rift Apart obsłuży technologię ray tracingu, a wysokiej jakości warstwą wizualną będzie można delektować się w rozdzielczości 4K. Opublikowany gameplay przybliża także niedawno zapowiadaną przez nas nową bohaterkę, Rivet.

Wydany przez Sony Interactive Entertainment tytuł zadebiutuje na rynku dokładnie 11 czerwca bieżącego roku. Ukaże się wyłącznie w wersji na konsolę nowej generacji, PlayStation 5. Jest to już szesnasta odsłona serii Ratchet & Clank.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments