Rok za rokiem z Emmą Thompson już w HBO GO

Michał Małysa Seriale Publikacja: 23.05.2019, 15:00 Aktualizacja: 23.05.2020, 14:43
Saga rodziny Lyonsów z Manchesteru przeprowadzi nas przez piętnaście lat pełnych wzlotów i upadków. Twórcy serialu Rok za rokiem zapowiadają historię zwyczajnych ludzi, którzy próbują poradzić sobie w tak bliskim nam niestabilnym świecie. Pierwsze dwa odcinki dostępne są już w HBO GO!
rok za rokiem
9 Udostępnień

Zwyczajna rodzina z Manchesteru

Lubicie serialowe sagi rodzinne? Koniecznie zwrócić powinniście zatem uwagę na najnowszą produkcję HBO GO, w której zobaczymy między innymi zdobywczynię Oscara i Złotego Globu Emmę Thompson. Rok za rokiem (Years And Years) opowiada historię przeciętnej rodziny, której losy śledzimy przez 15 lat. Niespotykane w historii ludzkości tempo zmian społecznych sprawi, że obserwując rodzinę Lyonsów z Manchesteru doświadczymy dosłownie wszystkiego.

Losy Daniela (Russell Tovey), Stephena (Rory Kinnear) i jego żony Celeste (T’Nia Miller), sióstr Rosie (Ruth Madeley) i Edith (Jessica Hynes), babci Muriel (Anne Reid), dzieci i wnuków rozpisana została na sześć odcinków, które posuwają akcję o kilka lat do przodu. Ich bohaterowie tkwią w dokładnie tym samym świecie co my -niestabilnym politycznie i ekonomicznie, napędzanym przez gwałtowny postęp technologiczny. Historia opowiadana w serialu Rok za rokiem bywa niekiedy cierpka, ale ostatecznie przeważają w niej elementy optymistyczne, będące dla wielu zwyczajnych ludzi wzorcami niemal parenetycznymi.

Rok za rokiem już w HBO GO

Pierwsze dwa odcinki serialu Rok za rokiem oglądać możemy w HBO GO od 22 maja 2019 roku. Następne epizody produkcji sterowanej przez Russela T. Davisa pojawiały się będą w każdą kolejną środę.

Miniserial jest koprodukcją RED Production Company oraz HBO, BBC One i CANAL+. Pomysłodawcą serialu, jego producentem i scenarzystą jest Russell T Davies. Producentami  wykonawczymi są Nicola Shindler i Michaela Fereday dla RED Production, Lucy Richer dla BBC, Karen Lewis oraz Simon Cellan Jones, który pełni również funkcję reżysera. Za dystrybucję międzynarodową odpowiada Studiocanal.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments