Rozenek odzyskuje siły. Głos Geralta staje się coraz mocniejszy!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 15.06.2019, 15:30 Aktualizacja: 15.06.2020, 15:04
Aktor, którego głos polubiły setki tysięcy polskich fanów Wiedźmina od CD Projekt, podczas teatralnego objazdu przeszedł udar spowodowany przepracowaniem. Na całe szczęście znajomi Jacka Rozenka donoszą, że głos Geralta z Rivii staje się z każdym dniem silniejszy.
jacek rozenek geralt odzyskuje sily
20 Udostępnień

Aktor podkładający głos pod Geralta przeżył trudne chwile

W połowie maja wszyscy fani aktora, który użyczył głos Geraltowi z Rivii w grach z serii Wiedźmin, z niepokojem śledzili doniesienia prasowe na temat niepokojącego stanu zdrowia Jacka Rozenka. Przed kilkoma miesiącami z powodu przepracowania zdiagnozowano u niego stan stan przedzawałowy, jednak po wyjściu ze szpitala wszystko miało się zmienić. Niestety, nadmiar obowiązków doprowadził w końcu do dramatycznej sytuacji.

W czasie wyjazdu na trasę teatralną Jacek Rozenek przeszedł udar. Doniesienia wypływające od bliskich mu osób, także tych z pierwszych stron gazet, nie napawały optymizmem. Aktor, znany graczom również z dubbingu w produkcjach takich jak Dragon Age czy Mass Effect, musiał od tej pory poruszać się na wózku. Do braku czucia w kończynach dołączyła utrata głosu.

Jacek Rozenek odzyskuje siły. Jego stan znacznie się polepszył

Jak informuje Pudelek, stan Jacka Rozenka w ostatnim czasie znacznie się polepszył. – Jacek stanął na nogi i zaczął chodzić. Dużo czyta i korzysta z komputera. Jego lekarze mówią jednak, że nie wyjdzie prędko ze szpitala. Spędzi tam jeszcze kilka tygodni, a potem będzie przeniesiony do jakiegoś ośrodka rehabilitacyjnego – tabloid przytacza wypowiedź znajomego aktora za Super Expressem.

jacek rozenek geralt odzyskuje sily

Miejmy nadzieję, że wzorem Geralta z Rivii aktor pokona w końcu wszelkie przeciwności losu. Jego sytuacja pokazuje też, jak istotny jest odpowiedni balans między pracą a karierą. Dubbing w grach, serialach i filmach był tylko jednym z obszarów działalności Jacka Rozenka. Prowadził on również firmę szkoleniową, występował w serialach oraz na deskach teatrów rozsianych po całej Polsce.

Źródło: Pudelek. Grafika: materiały prasowe, YouTube.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments