Sea of Thieves: A Pirate’s Life – mamy gameplay

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 18.06.2021, 11:55 Aktualizacja: 18.06.2022, 11:57
A Pirate's Life, specjalna kampania do Sea of Thieves rozgrywająca się w świecie Piratów z Karaibów będzie mieć premierę za cztery dni. Nowy trailer do niej przedstawia się bardzo obiecująco.
0 Udostępnień

Fot. YouTube/Sea of Thieves: A Pirate’s Life – Gameplay Trailer.

Efekt współpracy Xbox Game Studios z Disneyem zapowiada nowy, trzeci sezon Sea of Thieves. Do zadań gracza należy uratowanie kapitana Jacka Sparrowa, który stanie się jego sojusznikiem w chronieniu Morza Złodziei przez Davym Jonesem, złowrogim kapitanem Latającego Holendra. Po drodze do odkrycia będzie szereg lokacji i postaci znanych z Piratów z Karaibów. Wśród czyhających zagrożeń znajdą się zaś megalodony i krakeny, jak również syreny i wrogie upiory.

„Rozgrywaj opowieści, aby poznać wyjątkowy sposób narracji w Sea of Thieves” – czytamy w notce prasowej – „Czekają cię dwie epickie linie fabularne zbudowane z 11 historii, których wciągające zadania oferują 30 godzin prawdzwej pirackiej przygody”. Zaprezentowany właśnie trailer wygląda bardzo efektownie. Trzeba także przyznać, że ktokolwiek odpowiedzialny jest za dubbing postaci Sparrowa, bardzo udatnie naśladuje głos Johnny’ego Deppa.

Premiera A Pirate’s Life już 22 czerwca. Więcej informacji na stronie oficjalnej.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments