Sea of Thieves: The Ashen Winds opóźnione. Kiedy update?

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 27.07.2020, 10:52 Aktualizacja: 27.07.2021, 10:52
Wiosną byliśmy wręcz zasypywani ogłoszeniami o przesunięciu daty premiery danej gry. W ostatnim czasie, na szczęście, podobnych komunikatów w takiej ilości nie otrzymujemy, lecz zmianę terminu mogą spowodować inne niż stan pandemii czynniki. Tak właśnie jest z aktualizacją Sea of Thieves: The Ashen Winds. Kiedy nastąpi premiera opóźnionego update'u?
Kiedy premiera aktualizacji Sea of Thieves: Ashend Winds?
0 Udostępnień

W artykule na temat aktualizacja Sea of Thieves: The Ashen Winds poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera Sea of Thieves: The Ashen Winds?

Wydawało się, że proces przygotowywania aktualizacji dla gry Sea of Thieves został zamknięty i być może w praktyce The Ashen Winds jest już gotowy, niemniej wielkie zaskoczenie spotkało tych, którzy 22 lipca nie otrzymali możliwości zaopatrzenia się w update.

Z powodu nie w pełni określonych problemów technicznych premierę odwołano i wyznaczono dla niej nowy termin. The Ashen Winds ukaże się dokładnie tydzień po pierwotnej dacie, czyli 29 lipca.

Co zaoferuje update?

The Ashen Winds to aktualizacja dla Sea of Thieves – przygodowej gry akcji skupiającej się na rozgrywce w trybie multiplayer. Produkcja została przygotowana przez studio Rare i ukazała na rynku w marcu 2018 roku w wersjach na PC oraz Xbox One. Po niedawnej konferencji Xbox Games Showcase wiemy, że doczeka się odświeżenia w wydaniu na konsolę nowej generacji od studia Microsoft – Xbox Series X.

Odnośnie do samego update’u należy zauważyć, że jego autorzy są dość powściągliwi w udzielaniu konkretnych informacji. Wydaje się, że zawartość aktualizacji poznamy dopiero w dniu jej premiery. Prawdopodobnie zaoferuje m.in. nową czaszkę, którą będzie można sprzedać lub wykorzystać w działaniach ofensywnych jako miotacz płomieni!

Niemniej to tylko jedno małe doniesienie. Pozostaje mieć nadzieję, że na drodze do premiery Sea of Thieves: The Ashen Winds nie staną już żadne techniczne przeszkody i 29 lipca użytkownicy będą mogli zaktualizować grę o nowe elementy.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments