Sekiro: Shadows Die Twice otrzymało patcha, który poprawia wydajność

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 23.04.2019, 16:08 Aktualizacja: 23.04.2020, 16:08
Sekiro: Shadows Die Twice otrzymało patcha 1.03. Łatwa ta wprowadza szereg poprawek, związany m.in. z wydajnością i stabilnością gry na konsolach i PC.
Sekiro: Shadows Die Twice
0 Udostępnień

Co zmieni nowy patch w Sekiro: Shadows Die Twice?

Łatka Sekiro wprowadza poprawki związane m.in. ze stabilnością gry. Poprawia błąd powodujący uszkodzenie save, jeśli gra się scrashuje i błąd powodujący brak możliwości wykonywania niektórych akcji po zmianie sterowania. Zmieniony został koszt umiejętności i narzędzi shinobi. Wynika to z tego, że twórcy gry chcą zachęcić graczy do korzystania z bardziej zróżnicowanych możliwości. Poza tym osłabiono jednego z silniejszych bossów – Płonącego Byka, żeby poprawić balans rozgrywki.

Gracze nie będą już mogli docierać do obszarów, do których nie powinni mieć dostępu. Takie sytuacje powodowały, że gracze miewali zablokowane zdobywanie niektórych przedmiotów i postępów. Twórcy naprawili także przypadki niepoprawnego wyświetlania niektórych tekstów. Zastanawiamy się, czy po osłabieniu bossa Płonącego Byka i wprowadzeniu poprawek ktoś przebije rekord ukończenia Sekiro (69 minut).

Jeśli nie graliście jeszcze w Sekiro: Shadows Die Twice to zapraszamy was na naszej recenzji.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments