Sekiro sprzedane w niemal 4 milionach egzemplarzy!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 12.08.2019, 14:00 Aktualizacja: 12.08.2020, 14:56
Wyniki sprzedaży Sekiro: Shadows Die Twice są doskonałym prognostykiem przed pierwszą olbrzymią grą From Software. Piekielnie trudna do przejścia produkcja została rozesłana do sklepów w prawie czterech milionach egzemplarzy. Jak będzie z Elden Ring?
Sekiro: Shadows Die Twice
2 Udostępnień

Sekiro sprzedało się już w 3,8 miliona kopii

Sekiro: Shadows Die Twice okazało się hitem znacznie większym, niż można się było tego spodziewać. Rekord sprzedaży Sekiro wśród gier studia From Software padł już dziesięć dni po premierze tytułu. Na PlayStation 4, Xbox One oraz PC sprzedały się wówczas dwa miliony kopii świetnie ocenianej gry. Zdobyła ona powyżej 90 punktów w serwisie Metacritic, a i recenzja Sekiro: Shadows Die Twice okiem Zagrano dała jej ocenę 9/10.

Spółka Kadokawa Corporation, do której należy From Software, opublikowała właśnie wyniki finansowe za ostatni kwartał. Wynika z nich, że od premiery gry w marcu rozesłane zostało do sklepów 3,8 miliona egzemplarzy Sekiro: Shadows Die Twice. To naprawdę solidny wynik, jednak czujemy, że największy sukces From Software dopiero przed nimi.

To tylko przygrywka do Elden Ring

Półotwarty świat Sekiro: Shadows Die Twice był tylko przygrywką przed prawdziwie olbrzymią grą studia. Po zapowiedzianym na E3 Elden Ring spodziewać możemy się sporo. Umiejscowiona w zupełnie zachodnim świecie fantasy gra współtworzona przez George’a R.R. Martina połączy mechaniczną doskonałość walk z tegorocznego hitu From Software z rozmachem i fabułą rozpisaną na długie godziny. Chociaż autor Gry o Tron pełnił będzie funkcję przede wszystkim marketingowego magnesu, i tak produkcja zapowiada się naprawdę przednio.

 

 

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments