Selling Sunset. Premiera 2. sezonu w Netflix już dziś!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 22.05.2020, 10:07 Aktualizacja: 22.05.2021, 10:09
O rozwoju internetowych platform z filmami i serialami najlepiej poświadczy fakt, że formą coraz bardziej zaczynają przypominać tradycyjną telewizję i do bazy danych trafiają produkcje typu reality show. Tak jest w przypadku Netflix i Selling Sunset, popularnej produkcji o elitarnych agentach nieruchomościowych.
selling sunset - premiera 2 sezonu już w maju
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 2. sezonu Selling Sunset w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 2. sezon Selling Sunset w Netflix?

2. sezon Selling Sunset premierowo ukazuje się na platformie Netflix już dziś, w piątek 22 maja. Dzień ten zapowiada się jako jeden z najbardziej obfitych pod kątem filmowych oraz serialowych premier. O uwagę widzów Selling Sunset rywalizować będzie między innymi z takimi klasykami jak dzieła mistrza Alfreda Hitchcocka Psychoza oraz Zawrót głowy dramatem science-fiction w reżyserii Alfonso Cuaróna Ludzkie dzieci. Na duży hit zapowiada się także premiera młodzieżowego Control Z!

2. sezon selling sunset to doskonały dowód na to, że Netflix zaczyna przypominać tradycyjną telewizję

O wszystkich nowościach w Netflix na maj 2020 możecie przeczytać w naszym comiesięcznym zestawieniu. Ponadto przypomnijmy, że pierwszy sezon Selling Sunset zadebiutował w marcu zeszłego roku. Pod koniec kwietnia bieżącego otrzymaliśmy oficjalny komunikat, zapowiadający ukazanie się drugiego sezonu.

Tu jest jakby luksusowo

Zachwycające dech w piersiach widoki, elegancka, bogato wyposażona rezydencja i codzienne życie w Los Angeles, stolicy amerykańskiego przemysłu filmowego – o swojej egzystencji w takich warunkach na pewno marzy wiele osób. Namiastkę podobnej rzeczywistości można poznać za sprawą Selling Sunset. Amerykański serial reality show skupia się na losach elitarnych agentów nieruchomości, którzy zajmują się pomocą w spełnianiu powyżej opisanych marzeń.

Serial powinien się okazać trafnym wyborem dla tych widzów, którzy lubią urządzać domy, bawić się w dobieranie kolorów, mebli i nadawanie odpowiedniego stylu wnętrzu stanowi długo proces. A poza tym zwyczajnie szukają inspiracji. Fabuła serialu skupia się jednak wokół dwóch wątków – prywatnego oraz zawodowego życia agentów. Ich historie cechuje spektrum emocji – dlatego w Selling Sunset nie brakuje zarówno humorystycznych momentów, jak i bardziej problematycznych. A finalnie każdy z widzów może odpowiedzieć sobie na pytanie, czy rzeczywiście chciałby żyć w tym (pozornie) idealnym świecie.

Kogo zobaczymy w sequelu Selling Sunset?

Obsadę 2. sezonu amerykańskiego programu reality show tworzą między innymi:

  • Chrishell Stause
  • Christine Quinn
  • Maya Vander
  • Mary Fitzgerald
  • Heather Young

Drugi sezon, podobnie jak pierwszy, tworzyć będzie osiem epizodów. Gotowi na obracanie marzeniami oraz zachodami słońca w Selling Sunsets?

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments