Serialowe Happy! i Deadly Class nie będą kontynuowane

Stanisław Odoj Seriale Publikacja: 5.06.2019, 14:33 Aktualizacja: 5.06.2020, 14:33
Stacja Syfy nie zdecydowała się na produkcję kolejnych sezonów tych seriali. Jeśli żadna stacja nie zdecyduje się na wykupienie praw do produkcji to oznacza to ich koniec. Czy będziecie tęsknić za uroczym jednorożcem Happy?
deadly class
6 Udostępnień

Szkoła zabójców – Deadly Class 2019 -2019

Szkoła zabójców opowiada o osieroconym Marcusie, który zostaje uczniem liceum dla zabójców. Serial spotkał się z mieszanymi recenzjami krytyków i zostaje zakończony już po jednym sezonie. To adaptacja komiksu Ricka Remendera ‘Deadly Class’. Można go dostać w polskim przekładzie od Non Stop Comics. Sprawdź ich nowy katalog.

Happy! 2017 – 2019

Happy! to opowieść o zdegenerowanym policjancie Nicku Saxie, który zaczyna widzieć niebieskiego jednorożca Happy. Happy to wymyślony przyjaciel dziewczynki potrzebującej pomocy. Nick (Christopher Meloni) zajmuje się głównie piciem i brutalnym likwidowaniem kolejnych hord przestępców, a przez ponaglenia Happy również i ratowaniem dzieci. Ten sympatyczny, choć groteskowy serial doczekał się dwóch sezonów i na razie nie ma perspektyw na kontynuację. Powstał na podstawie komiksów Granta Morrisona, który był też współtwórcą serialu. Komiksowy Happy! nie doczekał się jeszcze polskiego tłumaczenia. Pierwszy sezon serialu jest dostępny na platformie Netflix.

happy!

Happy!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments