Skradanie w Assassin’s Creed Odyssey

Michał Małysa Gry Publikacja: 2.10.2018, 5:51 Aktualizacja: 28.02.2020, 12:26
Większość dotychczasowych filmików z rozgrywki w najnowszą część hitu od Ubisoftu prezentowała walki otwarte i bardzo spektakularne. Niektórzy zaczęli się nawet zastanawiać, czy nie było ich czasem zbyt wiele. Wszystkich fanów skradankowego podejścia do rozgrywki ucieszy nowy filmik z rozgrywki. Na gameplayu opublikowanym przez COGconnected skradanie w Assassin's Creed Odyssey wygląda bardzo satysfakcjonująco!
odyssey
0 Udostępnień

W omawianym filmiku zadaniem gracza jest wykradnięcie Oka Cyklopa z jego leża. Aby tego dokonać, główny bohater wyeliminowuje jeden po drugim kolejnych strażników. Na uwagę zwraca fakt, że potem bardzo starannie należy ukrywać ich ciała. Wydłuża to wprawdzie mocno misję, ale nadaje jej też dodatkowego smaczku.

Prezentowane na filmiku kolejne zabójstwa dokonywane są z gracją i wygląda na to, że skradanie w Assassin’s Creed Odyssey sprawić może fanom tego elementu sporo frajdy. Zresztą, zobaczcie sami:

Na innym filmiku z tego samego kanału skradanie w Assassin’s Creed: Odyssey zaprezentowane zostało na przykładzie misji, która polega na oczyszczeniu ateńskiego fortu. Wyszkoleni żołnierze nie padają tak łatwo i niejednokrotnie próba ich cichego wyeliminowania kończy się otwartą walką.

Bardzo fajnie ten sam element gry został zaprezentowany również przed kilkoma miesiącami podczas targów E3. Zmianie ulega przede wszystkim pora dnia. Okazuje się, że skradanie w Assassin’s Creed Odyssey może być jeszcze bardziej klimatyczne, gdy odbywa się w środku nocy i na tle fal roztrzaskujących się o skały.

Porównanie wszystkich filmików wskazuje, że mocno ograniczona będzie niestety liczba sekwencji. Cios w nogi i szybkie zabójstwo machairą – wygląda to spektakularnie, ale czy zbyt szybko się nie znudzi? Przekonamy się w trakcie rozgrywki!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments