Skyhill: Black Mist – nowy live action trailer. Premiera już jesienią!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 15.08.2019, 10:00 Aktualizacja: 15.08.2020, 11:58
Skyhill: Black Mist to gra z gatunku survival horror. Jeszcze w tym roku zadebiutuje na PC oraz Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox ONE i Nintendo Switch. Twórcy zachęcają do kupna produkcji nowym live action trailerem.
6 Udostępnień

Skyhill: Black Mist na nowym zwiastunie!

Grywalne demo Skyhill: Black Mist zostanie po raz pierwszy oddane w ręce dziennikarzy na Gamescom 2019. Pierwsza część gry, Skyhill, zadebiutowała cztery lata temu. Sprzedała się się w ok. 200 000 egzemplarzy, a ta liczba może jeszcze wzrosnąć.

W Skyhill: Black Mist gracz wciela się w postać, która budzi się w środku potężnego, luksusowego kondominium zbudowanego przez Skyhill Inc. Ta wszechpotężna biotechnologiczna korporacja kontroluje dosłownie całe miasto. Gracz jako jeden z jej nowych pracowników dostaje apartament i właśnie się do niego wprowadza. Niespodziewanie staje w obliczu tragedii – córka naszego bohatera zaginęła w niekończącym się labiryncie korytarzy kompleksu, który został opanowany przez mroczne monstra i opętanych przez złe moce kultystów.

Gracz będzie musiał ocalić nie tylko siebie, ale także znaleźć i ochronić swoją rodzinę za wszelką cenę – stale uciekając przez czarną mgłą, która zmienia ludzi w potwory.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments