Sniper Ghost Warrior Contracts z datą premiery i trailerem

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 19.08.2019, 15:00 Aktualizacja: 19.08.2020, 14:35
CI Games nie będzie próbowało już nazbyt ambitnie podbijać swoim tytułem rynkowego segmentu gier AAA, co dość paradoksalnie wpłynąć może pozytywnie na jakość kolejnej produkcji z cyklu taktycznych strzelanek. Trailer Sniper Ghost Warrior Contracts z datą premiery odbieramy co najmniej dobrze.
data premiery sniper ghost warrior contracts
0 Udostępnień

Trailer Ghost Warrior Contracts prezentuje datę premiery

Dzięki trailerowi Sniper Ghost Warrior Contracts poznaliśmy datę premiery gry, która ukazać ma się jeszcze w tym roku na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Produkcja trafi na sklepowe półki 22 listopada 2019 roku. Okraszona genialnym motywem dźwiękowym zapowiedź pojawiła się w weekend na oficjalnym profilu CI Games.

O tym, czego spodziewać możemy się po Sniper Ghost Warrior Contracts, dowiedzieliśmy się z gameplaya IGN. Zagraniczny portal relacjonował pokaz polskiego shootera taktycznego, który odbył się na czerwcowych targach E3 w Los Angeles.

O co chodzi w snajperskich grach CI Games?

Sniper Ghost Warrior Contracts to już piąta odsłona serii taktycznych strzelanek, które od 2008 roku wypuszcza CI Games (firma znana wcześniej jako City Interactive). Od niskobudżetowych Sniper: Art of Victory oraz Sniper: Ghost Warrior 1 cykl przeszedł długą drogę, stając się nawet w przypadku Sniper: Ghost Warrior 3 grą w otwartym świecie.

Szturm polskiej firmy na rynek produkcji AAA się jednak nie pomógł i w Sniper Ghost Warrior Contracts powrócimy do korzeni cyklu. Będzie to wykonywanie przydzielonych misji, w których jako snajper skradali będziemy się po planszach i eliminowali cele za pomocą technik skrytobójczych lub tytułowego strzelania z dystansu. Brać trzeba będzie przy tym poprawkę na warunki pogodowe, dystans czy podstawowe prawa fizyki.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments