Space Cows – wypasiony krowi shooter na Switcha. Trailer i data premiery!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 20.08.2019, 18:00 Aktualizacja: 20.08.2020, 14:15
All In! Games i Happy Corruption ujawniły datę premiery jednej ze swoich najnowszych produkcji – Space Cows. To unikalny shooter z gatunku twin-stick. Zadebiutuje na komputery PC i Nintendo Switch już 5 września.
0 Udostępnień

Trailer Space Cows

W Space Cows gracze wyposażeni w śmiercionośny przepychacz do toalet ruszają do szalonej walki w przestrzeni pozbawionej grawitacji. Strzelają i szarżują w przestrzeni pozbawionej grawitacji, aby ocalić krowy i zemścić się na złej korporacji. Bohaterem gry jest przyjazny farmer Best Regards, któremu niedawno porwano wszystkie krowy na zainfekowaną przez Muuu-tantów stację kosmiczną.

Gameplay Space Cows

To jeden z tych mniej poważnych gameplay’ów, który daje mnóstwo zabawy. Bronią bohatera jest przepychacz do toalety. Lotem struje się puszczając bąki. Hordy przeciwników w grze wymagają spontanicznego podejścia i szybkiego refleksu. W Space Cows znajdują się również mini-gierki.

Gdzie sprawdzić, czy Space Cows to gra dla mnie?

Space Cows będzie można przetestować podczas targów Gamescom 2019 w Kolonii na stoisku All in! Games (Hala 10.1, stoisko E052). Będzie to także okazja do rozmowy z twórcami gry.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments