Star Wars IX. Teaser z kwietnia zapowiada datę premiery!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 13.04.2019, 10:39 Aktualizacja: 21.10.2020, 13:34
Znamy już datę premiery Star Wars IX! Teaser opublikowany 12 kwietnia zebrał przez jeden dzień ponad jedenaście milionów wyświetleń, co stanowi niesamowity wynik. W materiałach pojawia się również zmarła przed trzema laty Carrie Fisher, odtworzona z materiałów nakręconych przy siódmym epizodzie.
data premiery star wars IX carrie fisher
5 Udostępnień

Star Wars IX kończy sagę

Saga Star Wars zbliża się do końca, przygodę z Mocą wieńcząc trzecią chronologicznie trylogią. Właśnie pojawił się w sieci teaser Star Wars IX. – Every generation has a legend – brzmi hasło reklamowe dziewiątego epizodu. Czy nowa ekipa dorówna w kultowości starym bohaterom? Odpowiedź na to pytanie z pewnością zależała będzie od poziomu najnowszej odsłony sagi.

Premiera Star Wars IX w Boże Narodzenie 2019. Kiedy dokładniej?

Zdjęcia do filmu zakończone zostały już w lutym. Z pewnością wiemy, że pojawi się w nim zmarła 27 grudnia 2016 roku Carrie Fisher. Pomimo wcześniejszych deklaracji, wytwórnia Lucasfilm ogłosiła ostatecznie, iż w nowej odsłonie Gwiezdnych Wojen wykorzystaną materiały z siódmej części. Kiedy dokładnie będzie premiera Star Wars IX?

Film pojawić ma się w kinach w okolicy świąt. W Polsce premiera Star Wars IX zapowiadana jest na 19 grudnia, jednak nie ma w datach premiery żadnej reguły. 18 grudnia produkcję obejrzą Duńczycy, Szwedzi, Włosi i Francuzi, podczas gdy mieszkańcy Ameryki Północnej i Ameryki Południowej poczekać będą musieli do 20 grudnia.

Niech świąteczna data premiery Star Wars XI sprawi, że Moc będzie z nami wszystkimi!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments