Star Wars: The Bad Batch. Zwiastun i plakat nowej animacji od Disneya

zagrano Seriale Publikacja: 31.03.2021, 15:02 Aktualizacja: 31.03.2022, 15:02
Disney, gigant w dziedzinie rozrywki, nie przestaje eksploatować swojej najpopularniejszej marki i wśród zapowiedzi kolejnych seriali pojawiła się informacja o animacji Star Wars: The Bad Batch. Produkcja opowie o dalszych losach tytułowego oddziału, który po raz pierwszy został wprowadzony w ostatnim, siódmym sezonie animacji Gwiezdnych Wojen: Wojen Klonów.
0 Udostępnień

Spin-off Wojen Klonów nadciąga

Ostatni, siódmy sezon Gwiezdnych Wojen: Wojen Klonów wprowadził kilku nowych bohaterów – mowa o Hunterze, Echo, Techu, Wreckerze i Crosshairze, czyli członkach tzw. Bad Batch, specjalnego 99. oddziału klonów, którzy słyną ze stosowania niestandardowych taktyk podczas walki z droidami. Byli oni co prawda bohaterami epizodycznymi, ale fanom Gwiezdnych Wojen spodobali się na tyle mocno, że Disney postanowił poświęcić im oddzielny serial.

I tak właśnie powstał Star Wars: The Bad Batch, który jeszcze w tym roku pojawi się na platformie Disney+. W Internecie opublikowano kolejny zwiastun oraz plakat animacji, ale nie wiadomo, ile dokładnie odcinków będzie miała zapowiadana produkcja. Już 4 maja zostanie wyemitowany 70-minutowy epizod premierowy, a kolejne, trwające po około 20 minut, będą transmitowane co tydzień od 7 maja (szykują się zatem piątki z The Bad Batch, czy coś). Sam serial skupi się na dalszych losach bohaterów i pokaże, co stało się z nimi tuż po tym, jak Sithowie przekształcili Republikę w Imperium.

Warto zauważyć, że ze względu na pewien problem podczas procesu klonowania Hunter, Echo, Tech, Wrecker i Crosshair nie są idealnymi replikami Jango Fetta, dlatego Rozkaz 66, który nakazywał klonom zabicie Jedi, nie zadziałał w ich przypadku. Szykuje się zatem całkiem ciekawa produkcja, której nie będziemy mogli oglądać – Disney+ ciągle nie jest dostępny w Polsce i nie wiadomo, kiedy się pojawi.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments