Street Fighter 5: nieśmiertelny Gill nowym bohaterem!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 18.11.2019, 18:00 Aktualizacja: 18.11.2020, 15:31
Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się zapowiedź kolejnej edycji Street Fighter V. Promuje ją nowy bohater, który jako DLC trafi do graczy już w grudniu. Poznajcie Gilla, czyli wojownika związanego z dwoma przeciwnymi sobie żywiołami, lodem i ogniem. Champion Edition dostępny będzie do kupienia od 14 lutego.
street fighter V gill
3 Udostępnień

Gill trafia do Street Fighter

Ogień i lód nie są skazane na wieczną walkę – oba te żywioły łączy w sobie Gill, czyli bohater zmierzający właśnie do Street Fighter V. – Wszystkie jego normalne ataki i niemal wszystkie ruchy specjalne mają powiązanie z żywiołami. Kiedy Gill wyprowadza ognisty cios, otoczony jest płomieniami, a kiedy unosi się do góry, uderzy przeciwników z lodową mocą – czytamy na oficjalnym blogu PlayStation.

Od grudnia nabyć będzie można tego bohatera za 6 dolarów lub 100k Fight Money, czyli wewnętrznej waluty w grze. Skąd powiadomienie o nowym bohaterze gry wzięło się na blogu Sony? To część kampanii promocyjnej nowej wersji jednej z najpopularniejszych bijatyk, która dostępna będzie na PlayStation 4 od lutego.

Ogłoszona właśnie na PS4 edycja Street Fighter V: Champion Edition to 40 postaci, 34 lokacje i ponad 200 kostiumów, czyli cała wydana dotychczas zawartość gry z wyjątkiem kostiumów powstałych we współpracy z markami, tych z Fighting Chance oraz rozszerzenia Capcom Pro Tour. Będzie to najbogatsza z wydanych dotychczas wersji SF.

Źródło: PlayStation. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments