Powstała strona dla fanów serialu DARK

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 21.06.2019, 15:21 Aktualizacja: 21.06.2020, 15:21
Dzisiaj (21.06) nastąpiła długo wyczekiwana premiera drugiego sezonu DARK. W związku z tym Netflix przygotował dedykowaną stronę internetową, na której znajdują się wszystkie najważniejsze informacje pomagające połączyć fakty złożonej fabuły serialu.
13 Udostępnień

Co, kto i gdzie w DARK?

Na nowej stronie internetowej można łatwo połączyć wszystkie wątki serialu za pomocą trzech sekcji: co, kto i kiedy. Znajdziecie tam pełne opisy postaci, ich motywacji i czynów. Jeśli nie oglądaliście pierwszego sezonu, to raczej polecamy nie wczytywać się zbyt dokładnie te treści – mogą tam się znaleźć spoilery.

A oto oficjalna strona serialu: https://dark.netflix.io/pl/.

Fabuła drugiego sezonu DARK

W kontynuacji Dark zobaczymy dalsze losy czterech rodzin, które próbują odmienić przeznaczenie swojej małej społeczności. Bohaterowie przekonają się, że każda podjęta przez nich decyzja bezpowrotnie wpływa na ich teraźniejszość, przeszłość i przyszłość. Do obsady w tej części dołączają Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer i Sylvester Groth.

Jonas trafił do przyszłości i desperacko próbuje wrócić do 2020 r. W międzyczasie jego przyjaciele – Martha, Magnus i Franziska – próbują odkryć w jaki sposób Bartosz jest związany z tajemniczymi zjawiskami, które dzieją się w miasteczku Winden. Coraz więcej osób jest wciągniętych w wydarzenia sterowane przez tajemniczą postać, która zdaje się być połączona ze wszystkimi strefami czasowymi.

Drugi sezon ma osiem godzinnych odcinków.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments