Movie Games zapowiada symulator Treasure Hunter

Michał Małysa Gry Publikacja: 29.10.2018, 18:00 Aktualizacja: 29.10.2018, 18:00
Dawno minęły już czasy, gdy zapowiedzi kolejnych symulatorów były powszechnie obśmiewane. Realistyczne odwzorowania rolniczego trudu czy wędkarskiego chilloutu zyskały rzesze oddanych fanów. Teraz czas na latanie po lasach i polach z wykrywaczem metali w ręku. Czas na Treasure Hunter.
treasure hunter
0 Udostępnień

Symulator Treasure Hunter jest… symulatorem

Cóż, w tym aspekcie nie da się napisać wielu odkrywczych słów. Treasure Hunter jest po prostu kolejną produkcją, która pozwala graczom oderwać się od rzeczywistości, będąc jednocześnie w tej rzeczywistości mocno osadzoną. Debiutancki projekt Drago Entertainment proponuje tysiącom wielbicieli symulatorów przeniesienie się na pola historycznych bitew. Mimo iż porośnięte są dziś mchem, nadal można odnaleźć w tych miejscach ślady dawnej świetności.

treasure hunter

Na przestrzeni dwunastu autorskich lokacji znajduje się ponad sto przedmiotów, a także garstka prawdziwie rarytaśnych artefaktów. Skrzętne ich odkopywanie oraz wykonywanie kolejnych poszukiwawczych questów pozwoli zdobyć pieniądze nie tylko na coraz to nowsze i lepsze detektory metalu, ale również zwiększy prestiż w środowisku poszukiwaczy skarbów i odblokuje misje specjalne.

Do kogo kierowane jest Treasure Hunter?

Treasure Hunter zdecydowanie nie jest grą kierowaną do wymiataczy wyczekujących z wypiekami na twarzach kolejnych tytułów z segmentu AAA. To tytuł, który przypadnie do gustu mniej zaawansowanym graczom. – Jednym z najważniejszych wyznaczników udanej produkcji jest dla nas jej przystępność dla graczy. Chcemy, by gra mogła sprawiać radość szerokiemu gronu odbiorców – deklaruje Jakub Trzebiński, Przewodniczący Rady Nadzorczej Movie Games S.A.

treasure hunter

Jakie cechy produkcji mają pomóc w dotarciu do nich? – W przypadku Treasure Huntera to prosta, intuicyjna obsługa wykrywacza połączona z dopracowaną grafiką pozwoli cieszyć się grą nie tylko fanom gatunku, ale każdemu, kto chciałby poczuć emocje związane z odnajdywaniem zakopanych w ziemi skarbów – wyjaśnia.

Premiera Treasure Hunter zaplanowana została na ostatnie miesiące bieżącego roku. Produkcję będzie można nabyć za pośrednictwem serwisu Steam.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments