Tajemniczy trailer Death Stranding. Rzucisz linę?

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 27.05.2019, 10:00 Aktualizacja: 7.11.2020, 14:03
Death Stranding zredefiniować ma nasze podejście do niepokojących, lekko horrorowatych gier akcji, jednak na dzień dzisiejszy znamy tylko kilka założeń dotyczących świata przedstawionego. Tajemniczy trailer Death Stranding, który pojawił się na Twitterze Hideo Kojimy, również wiele nie rozjaśnia.
death stranding trailer
14 Udostępnień

Frapująca fabuła zagadkowej gry

Niewiele jest gier, które mimo zapowiedzi na długo przed premierą wciąż stanowią wielką zagadkę. Tak właśnie jest z Death Stranding, jedną z ostatnich gier przygotowywanych na wyłączność dla PlayStation 4. Po trzech latach od pierwszych wieści na temat gry, tworzona przez legendarnego Hideo Kojimę produkcja wciąż okryta jest woalem tajemnicy.

death stranding trailer

Z dotychczasowych zapowiedzi wynika, że Death Stranding ma być przygodową grą akcji, która stawia sobie za cel zredefiniowanie pojęcia niepokojącej rozgrywki. Fabuła produkcji osadzona zostanie w świecie bliżej nieokreślonej przyszłości, w której jednym z największych problemów ludzkości jest Opad Czasu – deszcz przyspieszający starzenie się ludzi, zwierząt oraz roślin. Jeżeli dodać do tego stałe zagrożenie ze strony niewykrywalnych ludzkim okiem istot oraz niejasną relację głównego bohatera i śmierci, robi się naprawdę dziwnie. Wiele nie rozjaśnia także zagadkowy trailer, który opublikowany został przez Kojimę.

Trailer Death Stranding również jest tajemniczy

Zagadkowy i kompletnie niezrozumiały na dzień dzisiejszy trailer Death Stranding jest prawdopodobnie zapowiedzią kolejnych, dłuższych materiałów. Jakkolwiek taka strategia komunikacyjna wydawać może się mniej cierpliwym graczom irytująca, z pewnością nadaje tej grze dodatkowego smaczku.

Na dzień dzisiejszy nie znamy jeszcze daty premiery Death Stranding, jednak możemy być pewni, że tytuł ukaże się jeszcze jako gra na PlayStation 4, co zadeklarowało w zeszłym tygodniu Sony.

Źródło: Game Rant. Grafika: materiały prasowe. 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments