Tekken 7 – Zafina i Leroy nowymi wojownikami

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 5.08.2019, 11:00 Aktualizacja: 5.08.2020, 10:06
Zafina, duchowa wojowniczka wprost z Egiptu i poprzednich części serii, oraz mistrz kung fu Leroy Smith to nowości z Tekkena 7 ogłoszone w trakcie EVO 2019. Czego jeszcze powinniśmy spodziewać się po zapowiedzianym na jesień trzecim sezonie gry? Na pewno nie bohatera Metal Gear Solid!
tekken 7 liroy zafina
0 Udostępnień

Zafina i Leroy ujawnieni w trakcie EVO 2019

W trakcie The Evolution Championship Series 2019 (w skrócie EVO), czyli tegorocznej edycji największego i najstarszego turnieju w bijatyki, twórcy Tekkena 7 ujawnili swoje plany na zbliżający się sezon gry. Wśród nowinek warto wyróżnić przede wszystkim dwójkę nowych grywalnych postaci: Zafinę i Leroya.

Zafina to duchowa wojowniczka pochodząca z Egiptu, która pojawiła się już w Tekkenie 6 oraz Tekken Tag Tournament. Leroy jest postacią zupełnie nową i z pewnością dowiemy się o nim czegoś więcej w najbliższym czasie. Póki co wiemy o nim tyle, że jest mistrzem kung fu.

Co przyniesie nowy sezon w Tekkenie 7?

Kolejny, trzeci sezon w Tekken 7 oprócz tej dwójki przyniesie kilka innych darmowych usprawnień i nowinek. Znajdują się wśród nich:

  • kolejne dwie postaci (na pewno nie będzie wśród nich bohatera Metal Gear Solid, jak donosiły niektóre media, bazując na dowcipie twórców),
  • jedną nową planszę,
  • nieujawnioną dotąd zupełnie nową funkcjonalność,
  • nowe ruchy postaci,
  • lepsze statystyki dotyczące naszej gry,
  • zaktualizowany i wygodniejszy interfejs,
  • rozszerzenie trybu Praktyka,
  • funkcję „My Replay & Tips”.

Gracie obecnie w Tekkena 7 czy obecnie przypadają wam bardziej do gustu inne bijatyki, jak na przykład recenzowane przez Zagrano Samurai Shodown?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments