The Crew 2: darmowy trial przez cały weekend. Ścigamy się?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 6.12.2019, 14:00 Aktualizacja: 6.12.2019, 14:10
Posiadacze PlayStation 4, Xbox One oraz PC lubiący emocjonujące gry wyścigowe zainteresować powinni się weekendową ofertą Ubisoftu. Do niedzieli dostępne będzie za darmo The Crew 2. Trial oferuje nam dostęp do pełnej wersji i wygasa dopiero w niedzielę. Skusicie się na szybki weekend?
darmowy trial the crew 2
8 Udostępnień

To nie pierwszy darmowy trial The Crew 2

Ubisoft kontynuuje swoją chwalebną tradycję udostępniania na cały weekend najlepszych gier z komponentem sieciowym. Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy rzecz tyczy się jednej z najfajniejszych samochodówek na rynku. O możliwości ogrywania The Crew 2 za darmo informowaliśmy pod koniec kwietnia.

Wtedy okazją była aktualizacja zatytułowana Hot Shots. Jaki był pretekst do ściągnięcia graczy tym razem? – Świętujemy premierę aktualizacji The Crew® 2 Blazing Shots, dlatego też z radością zapraszamy wszystkich fanów sportów motorowych do odkrycia The Crew® 2 – w ten weekend za darmo! Od 5 do 9 grudnia zapraszamy was do odkrywania całego Motornation i własnoręcznego poprowadzenia szerokiego wachlarza wyjątkowych, niemal dowolnie konfigurowalnych pojazdów po całych Stanach Zjednoczonych – czytamy na stronie Ubisoftu.

Pozostaje tylko jedno pytanie…

Jak zagrać w The Crew 2 za darmo?

Co warto wiedzieć o darmowym trialu The Crew 2? Zanim zagramy w osadzoną w otwartym świecie wyścigówkę, musimy zdawać sobie sprawę, że:

  • W The Crew 2 za darmo zagramy na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.
  • O ile w przypadku PS4 nie jest wymagane posiadanie PS Plus, tak gracze chcący pościgać się na Xbox One muszą mieć aktywną subskrypcję XBOX Live Gold.

darmowy trial the crew 2

  • W ramach weekendowego dostępu do The Crew 2 za darmo możemy eksplorować całą mapę, jak również sprawdzać swoje umiejętności za kierownicami i sterami pełnego katalogu dostępnych w grze pojazdów.
  • Postępy z darmowego triala będą zachowane w przypadku nabycia pełnej wersji gry.

Aby zagrać w The Crew 2 za darmo należy wybrać odpowiednią wersję na stronie Ubisoftu, a następnie pobrać grę za pośrednictwem sklepu wybranej platformy: PlayStation Store, Microsoft Store lub Uplay. Kupno pełnej wersji po wypróbowaniu triala wyniesie nas w ten weekend aż 70% taniej!

Wymagania sprzętowe The Crew 2

Zanim ściągniemy grę wyścigową, warto przyjrzeć się jej wymaganiom. Nie są wybitnie ograniczające i produkcja powinna śmigać na większości obecnych blaszaków, ale szkoda byłoby tracić czas na jej ściąganie na darmo… Oto wymagania sprzętowe The Crew 2 na infografice przygotowanej przez Ubisoft:

Planujecie odpalić darmowy trial pełnej wersji The Crew 2?

Źródło: Ubisoft. Grafika: Ubisoft.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments