The Crown 3. Znamy datę premiery i nową obsadę

Michał Małysa Seriale Publikacja: 13.08.2019, 18:00 Aktualizacja: 14.08.2020, 8:47
Trzeci sezon serialu The Crown zadebiutuje w listopadzie. Drugi sezon skończył się około 1964 r., kolejny podejmie wątek i skupi się na następnej dekadzie. W związku z tym w nowej odsłonie produkcji zostanie wymieniona praktycznie cała obsada.
3 Udostępnień

W The Crown 3 zmieni się większośc obsady

Peter Morgan, twórca The Crown tłumaczy decyzję wymiany obsady zwyczajnym starzeniem się bohaterów serialu. Jak podkreśla, nie można zmusić 30-latka, aby autentycznie zagrał 50-latka. Nie wynika to oczywiście z braku zaufania Morgana do umiejętności wcześniejszych aktorów, tylko z tego, że w “daną postać trzeba wnieść własne zmęczenie, a uczucia 50-latków są różne od tych, których doświadczamy w wieku 30 lat”.

W związku z tym nowa obsada prezentuje się następująco: laureatka Oscara Olivia Colman (jako Królowa Elżbieta II), Tobias Menzies (jako Książę Filip), Helena Bonham Carter (jako Księżniczka Małgorzata), Ben Daniels (jako Tony Armstrong-Jones), Josh O’Connor (w roli Księcia Karola), Erin Doherty (Księżniczka Anna), Marion Bailey (Królowa Matka) i Jason Watkins (Premier Wielkiej Brytanii – Harold Wilson).

Trzeci sezon The Crown ma zadebiutować 17 listopada na Netflixie. Dla osób, które nie znają fabuły poprzednich sezonów wyjaśniamy – The Crown to produkcja, która śledzi losy brytyjskiej rodziny królewskiej za panowania Elżbiety II. W dwóch pierwszych sezonach w rolę monarchini wcielała się z sukcesami Claire Foy.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments