The Delicious Last Course opóźnione. Dodatek do Cuphead pojawi się w 2021 roku

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 27.11.2020, 9:46 Aktualizacja: 27.11.2021, 9:47
Rozszerzenie do jednej z ciekawszych platformówek ostatnich lat pojawi się później niż zakładano. Studio MDHR poinformowało wczoraj, że The Delicious Last Course, dodatek do Cuphead, pojawi się dopiero w 2021 roku. Głównym powodem przesunięcia mają być problemy związane z pandemią koronawirusa oraz chęć dopracowania rozszerzenia, by – zdaniem twórców – nie było ono gorsze niż ich najlepsze dzieło.
Premiera Cuphead na PS4 w końcu nadejdzie?
0 Udostępnień

Opóźnienie premiery spowodowane globalną pandemią

Mający swoją premierę w 2017 roku Cuphead wyróżniał się przede wszystkim oryginalną oprawą graficzną nawiązującą do animacji z lat 30. ubiegłego wieku oraz wysokim poziomem trudności. Rok po wydaniu gry deweloperzy ze studia MDHR zapowiedzieli wprowadzenie dodatkowej postaci, która miała być częścią dodatku The Delicious Last Course. Data premiery rozszerzenia była już kilkukrotnie przekładana, a deweloperzy ogłosili na swoim Twitterze, że są zmuszeni do kolejnego przesunięcia, tym razem ze względu na pandemię.

Spełnienie narzuconych przez nas standardów jest niezwykle trudne w czasach globalnej pandemii, która odcisnęła piętno na naszych deweloperach. Zamiast iść na kompromis, który ograniczyłby naszą wizję, zdecydowaliśmy się na przesunięcie daty premiery The Delicious Last Course do momentu, w którym nie uznamy, że społeczność będzie zadowolona z efektów naszych prac.

Czytamy w liście do graczy. Dokładna data wydania rozszerzenia nie jest jeszcze znana, wiadomo jedynie, że ma się ono pojawić w 2021 roku. Nie wiadomo również, co dalej z animacją Cuphead, którą Netflix zapowiedział w zeszłoroczne wakacje.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments