The End is Nigh oraz Abzu za darmo w Epic Games Store

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 6.09.2019, 17:00 Aktualizacja: 6.09.2019, 17:00
Podmorska przygoda Abzu oraz platformówka dla fanów oldschoolu The End is Night to darmowe gry Epic Games Store, które platforma dystrybucji cyfrowej przygotowała do bezpłatnego pobrania w tym tygodniu. Można to zrobić między 6 a 12 września. Co warto wiedzieć o tych grach?
abzu za darmo w epic games store c
0 Udostępnień

Nowe darmowe gry w Epic Games Store

Jak co weekend informujemy was o fajnych promocjach gier, które wyrwać można za darmo lub dosłownie kilka groszy. W ten piątek przypominamy o cotygodniowej wymianie zestawu darmowych gier z Epic Games Store. Od 6 do 12 sierpnia będą to dwa niezwykle frapujące tytuły: The End is Nigh oraz Abzu. Za darmo pobrać można je po założeniu konta na kontrowersyjnej platformie cyfrowej dystrybucji gier.

the end is nigh i abzu za darmo w epic games store

Łączny koszt obu gierek wynosił dotychczas w Epic Games Store 118 zł. Co warto wiedzieć o The End is Nigh oraz Abzu przed podjęciem decyzji o zagranie w któryś z tych tytułów?

The End is Nigh oraz Abzu – co warto wiedzieć

The End is Nigh jest niezależną platformówką, która przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom oldschoolu. Główną cechą charakterystyczną tej gry jest jej dynamika. Z niesamowitą szybkością przemierzamy kolejne plansze postapokaliptycznego i ponurego świata, który stawia przed głównym bohaterem mnóstwo zagrożeń. Technicznie gra osadzona została oczywiście w 2D.

the end is nigh i abzu za darmo w epic games store b

ABZÛ to kolejna produkcja indie, tyle że tym razem przeniesiona w zupełnie inne warunki techniczne. W tej grze jako samotny nurek eksplorujemy głębiny oceanicznego świata. Bohaterka schodząc głębiej i głębiej w toń napotyka majestatyczne stworzenia, odkrywa antyczne sekrety i szuka swojego ostatecznego celu. Ze względu na brak dialogów czy tradycyjnie przedstawianej historii Abzu otwarte jest na różne interpretacje – o wymowie gry decyduje sam odbiorca.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments