The Mandalorian: nowy trailer serialu w świecie Star Wars

Michał Małysa Seriale Publikacja: 29.10.2019, 15:00 Aktualizacja: 29.10.2020, 15:30
Platforma Disney+ szykuje na start kilka mocnych premier, wśród których znajdzie się między innymi The Mandalorian. Trailer serialu ze świata Gwiezdnych Wojen, który w Stanach Zjednoczonych zadebiutuje już 12 listopada, rozjaśnia nam nieco fabułę najnowszej gratki dla entuzjastów sagi Star Wars.
the mandalorian trailer
3 Udostępnień

Trailer The Mandalorian – serialu ze świata Star Wars od Disney+

W dzień startu platformy Disney+ (niedostępnej od samego początku w Polsce) przewidziana jest również premiera The Mandalorian, który jednocześnie z premierą streamingowej usługi rozrywkowego giganta trafi do oferty Disney+ w USA. 12 listopada poznamy kolejną kanoniczną historię ze świata Gwiezdnych Wojen, która znacząco poszerzyć może naszą wiedzę o uniwersum Star Wars zaraz po upadku Imperium, ale jeszcze przed powstaniem Najwyższego Porządku. Kolejny trailer The Mandalorian został właśnie opublikowany:

W rolę tytułowego łowcy nagród wcieli się Pedro Pascal, który migał będzie się od współpracy z władzami Nowej Republiki. W serialu The Mandalorian pojawią się również: Gina Carna jako Cara Dune, Carl Weathers jako Greef Carga oraz Taika Waititi jako IG-11.

Zobacz również trailer filmowych Gwiezdnych Wojen IX

Fani Gwiezdnych Wojen mogą liczyć w tym roku na prawdziwą ucztę. Oprócz serialu The Mandalorian prawdziwym świętem entuzjastów Star Wars będzie zdecydowanie premiera finałowego, dziewiątego epizodu najnowszej trylogii filmowej. Przed tygodniem pojawił się również jego trailer.

Przypomnijmy również, że planowany jest też serial Disney+ z Ewanem McGregorem w roli głównej. Przedstawione mają być w nim przygody Obi Wan-Kenobiego.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments