Premiera polskiego The Medium przesunięta na początek przyszłego roku

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 9.11.2020, 12:49 Aktualizacja: 9.11.2021, 12:49
Jesień 2020 roku miała należeć do polskich gier, jednak te plany zdają się być już nieaktualne. Premiera Cyberpunka 2077 został niedawno przesunięta na 10 grudnia, co zmusiło krakowskie Bloober Team do zmiany daty debiutu swojej najnowszej produkcji, czyli The Medium. Oczywiście, w ogłoszeniu nie napisano tego wprost, ale szefostwo studia dało jasno do zrozumienia, że nie nie jest gotowe na bliskie spotkanie z grą CD Projektu.
0 Udostępnień

Redzi zgotowali Krakusom prawdziwy horror, choć to ci drudzy mieli go dostarczyć w grudniu

Paweł Olszewski, był naczelny Polygamii i Gamezilli, a obecnie zajmujący się marketingiem i “Business Developmentem” w Movie Games, wyczuł pismo nosem i tuż po ogłoszeniu o kolejnym przesunięciu daty premiery Cyberpunka 2077, zauważył, że w Bloober Team nie będą zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Gra CD Projekt Red miała ukazać się pierwotnie 19 listopada, pod koniec października podjęto jednak decyzję o obsuwie. Nowa data premiery to 10 grudnia.

Wtedy jednak ukazać się miało The Medium od krakowskiego Bloober Team, ale szefostwo wyczuło, że dalsze przebywanie na kursie kolizyjnym z Redami nie ma większego sensu, a The Medium nie może sobie pozwolić na konkurowanie z Cyberpunkiem 2077. Dlatego pod koniec zeszłego tygodnia poinformowano, że najnowszy projekt krakowskiego studia ukaże się 28 stycznia 2021 roku.

W ogłoszeniu podkreślono również, że wpływ na przełożenie miała również pandemia koronawirusa, która w Polsce coraz mocniej daje się we znaki społeczeństwu.

Gra ukaże się na komputerach osobistych i Xboksie Series X|S.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments