The Outer Worlds – premiera 25 października na Xbox One, PlayStation 4 i PC!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 10.06.2019, 17:17 Aktualizacja: 10.06.2020, 17:28
The Outer Worlds jest już dostępne w przedsprzedaży i pojawi się 25 października 2019 r. na Xbox One, w tym Xbox One X, PlayStation 4 oraz Windows PC. Gra na PC będzie dostępna wyłącznie w Microsoft Windows Store i Epic Games Store przez pierwszy rok, a następnie zostanie udostępniona także przez innych cyfrowych dystrybutorów.
13 Udostępnień

The Outer Worlds już dostępna w przedsprzedaży

The Outer Worlds to mroczna gra fabularna, o której przebiegu decyduje sam gracz. Akcja The Outer Worlds toczy się w kolonii na odległych rubieżach galaktyki, gdzie zaczyna być odczuwalny chłodny, silny uścisk korporacyjnej biurokracji. Gracz, który wciela się w rolę nieznanego przybysza swoimi wyborami decyduje, w jaki sposób potoczy się ta historia. Jego postępowanie wpływa nie tylko na fabułę, ale także na postępy postaci i historie innych osób.

Gra pozwala na wiele sposobów prowadzenia rozgrywki, ma więc kilka alternatywnych zakończeń. Gracz ma do dyspozycji cały arsenał broni science-fiction, do walki w zwarciu i na dystansie, ale może też używać sztuki dyplomacji i wysyłać delegacje liderów do swoich towarzyszy.

The Outer Worlds będzie dostępne od 25 października 2019 r. na Xbox One, systemie PS4 i Windows PC. Grę można już zamówić w przedsprzedaży. Tytuł nie posiada jeszcze kategorii wiekowej ESRB.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments