The Sims 4: Życie Eko. Premiera dodatku już w czerwcu!

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 29.05.2020, 13:05 Aktualizacja: 29.05.2021, 13:40
Możemy wskazać serie gier, które od dobrych kilkunastu, a prawie już kilkudziesięciu lat, stale się rozwijają i oferują użytkownikom coraz to nowe rozszerzenia. Tak jest w przypadku The Sims. W czerwcu czwarta część kultowej serii doczeka się już dziewiątego dla niego dodatku. Premiera The Sims 4: Życie Eko już na początku miesiąca!
The Sims 4: Życie Eko to mnóstwo nowych opcji na życie ekologiczne
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery The Sims 4: Życie Eko poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera The Sims 4: Życie Eko?

Najnowszy dodatek do czwartej odsłony The Sims trafi w ręce graczy już 5 czerwca. Wydany zostanie w wersjach na PC, macOS oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. To już dziewiąte rozszerzenie dla tej części, stanowiące kolejny dodatek do sukcesywnie rozwijanej od 2000 roku serii. Czy ostatnie w tym roku?’

gameplay The Sims 4: Życie Eko pójdzie dzięki dodatkowi w zieloną stronę

Na pewno na dodatki dla The Sims specjalnie długo czekać nie musimy. 15 listopada 2019 wyszedł dodatek Uniwersytet, we wrześniu zeszłego roku ukazała się również Kraina magii (dzięki niej do The Sims 4 trafić może Harry Potter!), a niespełna pół roku wcześniej wydano StrangerVille. Przykładowo w latach 2015 oraz 2017 także otrzymaliśmy po dwa rozszerzenia. Bezsprzecznie autorzy serii wiedzą, jak zadbać o swoich użytkowników.

Również w The Sims 4 możesz być eko

The Sims to seria, której przedstawiać ani rekomendować raczej nie trzeba, niemniej symbolicznie, dla formalności, warto kilka ogólnych słów powiedzieć. Mowa o niezwykle popularnym symulatorze, umożliwiającym stworzenie własnej rodziny, zbudowania i urządzenia dla niej domu, a następnie dyrygowania jej codziennym życiem.

kiedy premiera The Sims 4: Życie Eko?

Dodatki do gry uatrakcyjniają rozgrywkę i możemy rozwijać naszych Simsów na coraz to nowe sposoby. Zaplanowane na początek czerwca rozszerzenie The Sims 4: Życie Eko skupia się wokół zagadnienia ekologii i dzięki niemu będziemy mogli zadbać o bardziej zielone życie. I to nie tylko członków naszej rodziny – nowy styl życia rozciągnąć możemy na lokalną społeczność. Na pewno jest to motyw, który wpisuje się w często pojawiające się w obiegu publicznym tematy – związane z przyrodą, ekonomicznym funkcjonowaniem i dbaniem o naszą planetę.

Zadbaj o świat

Za pomocą dodatku możemy zmienić otaczającą nas rzeczywistość – oczywiście nic nie przychodzi od razu, zatem także w wirtualnym świecie Simsów na efekty naszej pracy będziemy musieli poczekać. Najpierw należy zacząć od siebie i zadbać o to, aby w codziennym życiu członkowie naszej rodziny oszczędzali prąd oraz wodę, pielęgnowali ogród, korzystali z materiałów z recyklingu, a energię pozyskiwali z paneli słonecznych.

Do podobnych czynności warto spróbować zachęcić naszych sąsiadów i wspólnie z nimi zaangażować się w rozmaite proekologiczne akcje. Oczywiście – na zasadzie wolontariatu. The Sims uczą bowiem, aby pewne rzeczy robić bezinteresownie. Możemy postarać się podjąć własnych przedsięwzięć lub zagłosować w lokalnych planach działania. To niesamowity dodatek, który przyniesie do gry premiera The Sims 4: Życie Eko!

Jak wiadomo – w The Sims najważniejsze jest budowanie i urządzenia domu. Pod tym względem także możemy być proekologiczni. Za pomocą własnych zużytych materiałów albo cudzych śmieci (które nabędziemy po zanurkowaniu w koszu…) możemy stworzyć zupełnie nowe przedmioty, a nawet meble, i udekorować nimi prywatną przestrzeń. Istnieje także opcja zbudowania (dosłownie) żywego dachu.

Ponadto będziemy mogli zająć się hodowlą insektów, a poza wspomnianymi panelami słonecznymi regulować także wysokość rachunków. Pomoże w tym zaopatrzenie się w turbiny wiatrowe czy kolektory rosy. Dajmy szansę naszym Simsom, aby mogli się cieszyć zielonymi widokami, oddychać czystym powietrzem oraz mieć poczucie pozytywnego wpływu na świat.

Poznaj wymagania sprzętowe dodatku

Podajemy niezbędne informacje dla budujących swój simowy świat użytkowników PC.

Minimalne wymagania sprzętowe The Sims 4: Życie Eko

  • System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
  • Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz, dwurdzeniowy AMD Athlon 64 4000+ lub równoważny (w przypadku kart zintegrowanych gra wymaga co najmniej: Intel Core 2 Duo 2,0 GHz, AMD Turion 64 X2 TL-62 2,0 GHz lub równoważnego)
  • Pamięć RAM: przynajmniej 4 GB
  • Dysk twardy: co najmniej 15 GB wolnego miejsca na dysku twardym oraz co najmniej 1 GB dodatkowego miejsca na zawartość zmodyfikowaną i zapisane gry
  • Grafika: 128 MB pamięci VRAM i obsługa Pixel Shader 3.0. Obsługiwane karty graficzne: NVIDIA GeForce 6600 lub lepsza, ATI Radeon X1300 lub lepsza, Intel GMA X4500 lub lepsza

Zalecane wymagania sprzętowe The Sims 4: Życie Eko

Optymalnie The Sims 4: Życie Eko wymagało będzie od naszego komputera następujących parametrów:

  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, 8, 8.1, 10
  • Procesor: Intel Core i5 lub lepszy, AMD Athlon X4
  • Grafika: NVIDIA GTX 650 lub lepsza
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Dysk twardy: 18 GB wolnego miejsca

Ile zapłacimy za nowy dodatek?

The Sims 4: Życie Eko można już zamawiać w opcjach przedsprzedaży. Za pośrednictwem serwisu Origin grę w wersji na PC nabędziemy za 139,99 złotych. Wydanie na Xbox One kupimy po odwiedzeniu oficjalnej strony Microsoft. Koszt wynosi 157,99 złotych. Oficjalna cena wersji na PlayStation 4 dopiero zostanie podana.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments