Harry Potter w The Sims 4. Zrób również Rona i Hermionę

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 28.05.2020, 12:50 Aktualizacja: 8.06.2021, 12:58
Nie tylko gracze Minecrafta mogą odtwarzać bohaterów ulubionych serii książkowych i filmowych. W The Sims 4 pojawić mogą się Harry Potter, Hermiona i Ron, czyli trójka młodych czarodziejów z cyklu powieściowego J.K. Rowling. Stanowią oni idealne uzupełnienie dodatku Kraina Magii!
223 Udostępnień

W The Sims 4 stworzysz Harry’ego Pottera, Rona i Hermionę

Na 5 czerwca, już kilka dni po najnowszej aktualizacji The Sims 4, przewidziana jest premiera The Sims 4: Życie Eko. Najświeższy dodatek przyniesie szereg ciekawych opcji, ale do jego premiery korzystać możemy w grze ze starej, dobrej kreatywności. Wraz z dodatkiem Kraina Magii stworzyć możemy w The Sims 4 namiastkę Hogwartu, a już podstawowa wersja gry pozwoli wykreować simy przedstawiające Harry’ego Pottera, Rona i Hermionę.

Gra The Sims 4 przyciąga mnie swoimi możliwościami w tworzeniu i wylewaniu w niej swojej kreatywności. Uwielbiam budować tam różnego typu budynki, od małych domków po eleganckie restauracje – powiedziała nam Daria Kącka z facebookowej grupy Simowe historie, która stworzyła w grze bohaterów ulubionej serii. – Lubię budować nie typowo słodkie domki, a zaczęłam tworzyć zamki, wieże i ogólnie budowle w stylu zamków. W trybie tworzenia sima, tak zwanym CAS, zaczęłam się bawić stosunkowo niedawno i nie spodziewałam się, że moje simy będą się podobać! Jestem pozytywnie zaskoczona – dodała.

Czekamy na kolejne gry związane z serią HP

Podczas gdy wciąż czekamy na mobilną grę karcianą Harry Potter: Magic Awakened, fani bohaterów powieściowego cyklu J.K. Rowling mogą zgłębiać uniwersum brytyjskiej autorki również na ekranach swoich komputerów. Do wyboru mają kilka opcji:

Trzeba przyznać, że widać tu olbrzymi brak mocnej gry AAA. Kiedy Harry Potter doczeka się w końcu produkcji z tego segmentu? Czy plotki o grze RPG zatytułowanej Hogwarts: A Dark Legacy zostaną potwierdzone? Miejmy nadzieję, że przekonamy się o tym jak najszybciej!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments