Harry Potter: Magic Awakened to mobilne RPG!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 31.10.2019, 17:00 Aktualizacja: 7.12.2021, 15:27
Marzyliście o dostaniu listu z Hogwartu i rozwinięcia swoich umiejętności magicznych? Być może niedługo pozwoli nam na to testowana w Chinach gra mobilna Harry Potter: Magic Awakened. Dostępna jest tam już na Androida oraz iOS. To ciekawa propozycja po Harry Potter: Wizards Unite.
harry potter magic awakened
43 Udostępnień

Mobilne RPG Harry Potter: Magic Awakened już w Chinach

Chociaż Harry Potter: Wizards Unite nie odniosło tak wielkiego sukcesu, jak można było spodziewać się po grze od Niantic, a ostatnio o grze słyszeliśmy głównie w kontekście kryzysu z wyciekiem danych lokalizacyjnych, Warner Bros nie ma zamiaru odpuścić segmentu gier mobilnych. Nowa gra w świecie wykreowanym przez J.K. Rowling testowana jest właśnie w Chinach!

O RPG z Harrym Potterem plotkowało się już od dawna. Gra Harry Potter: Magic Awakened fabularnie osadzona będzie kilka lat po Drugiej Wojnie Czarodziejów. Gracze otrzymywali będą listy z Hogwartu, a ich celem będzie uczenie się nowych czarów, zdobywanie fajnych współstudentów i dużo-dużo walk. Niestety, materiały o produkcji dostępne są na stronie gry wyłącznie w języku chińskim, więc bazować musimy na opiniach analityka azjatyckiej branży gier wideo.

 

 

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments