The Walking Dead w Netflix! Nareszcie!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 3.03.2019, 11:48 Aktualizacja: 3.03.2020, 11:48
Takich właśnie wiadomości pragniemy w weekendy! Osiem pierwszych sezonów The Walking Dead w Netflix ogłoszone zostało na oficjalnym koncie streamingowego giganta, co wydaje się naprawdę gorącym newsem. Wielu z nas zarzuciło oglądanie TWD, ale teraz może skusić się na odcineczek lub cały sezon.
the walking dead w netflix
10 Udostępnień

Serial, który kochamy i nienawidzimy

Nie ma drugiego serialu, co do którego wszyscy nasi znajomi nie byliby tak bardzo zgodni: pierwsze dwa sezony spoko, ale… Większość „ale” tyczy się faktu, że The Walking Dead dość szybko przerodziło się w tytuł, który śledzimy niczym latynoską telenowelę. Może nie oglądamy wszystkich odcinków, może nie oglądamy większości z nich, ale wciąż korci nas spojrzenie „od czasu do czasu” na to, jak potoczyły się losy bohaterów.

the walking dead w netflix

Jakkolwiek nie chcielibyśmy od tego uciec, zawsze dopada nas chłodna marcowa niedziela, podczas której obok herbatki z cytryną i miodem radością napawać będą nas martwe trupy pożerające kolejnych bohaterów tasiemca. Szwendacze wykosiły już sporą część pierwotnej ekipy, a w obecnym sezonie nastąpi ostateczne rozwiązanie wszelkich palących nas kwestii. Dobrze zatem, że nareszcie doczekaliśmy się The Walking Dead w Netflix. Zdecydowanie umili to niedzielne popołudnia.

The Walking Dead w Netflix sporym zaskoczeniem

Nie była to pierwsza wiadomość, której mogliśmy się w ten weekend spodziewać. Tymczasem oficjalny Twitter obwieścił rychłe pojawienie się The Walking Dead w Netflix.

Przy okazji nie obyło się bez złotych myśli na wątpliwość, czy osiem sezonów spośród dziewięciu obecnych na antenie to liczba wystarczająca:

Zdarzały się również nawiązania do innych seriali z oferty streamingowego giganta:

I zdarzały się dziwne wyznania od fanów Netfliksa:

A wy jak zamierzacie podejść do The Walking Dead w Netflix? Bierzecie się za oglądanie od pierwszego sezonu, czy włączacie losowe odcinki późniejszych sezonów, żeby zobaczyć, kto umrze?

 

 

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments