Thea 2: The Shattering już w pełnej wersji na Steamie

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 13.05.2019, 15:02 Aktualizacja: 13.05.2020, 15:02
Thea 2: The Shattering opuściła dzisiaj early access i jest już dostępna w pełnej wersji na Steamie. Gra ponownie zaproponuje unikalną mieszankę strategii turowej 4X, RPG, survivalu oraz gry karcianej, osadzoną w mrocznym, autorskim świecie fantasy inspirowanym kulturą i mitologią Słowian.
11 Udostępnień

W Thea 2: The Shattering – co się zmieniło po early access?

Niecały miesiąc temu informowaliśmy was, że Thea 2: The Shattering już niebawem opuści wczesny dostęp. Tytuł ten to w pełni usprawnione rozwinięcie nietypowej rozgrywki mieszającej strategię 4X, karcianki, survivalu oraz RPG znanej już z pierwszej części. Dzisiaj Thea 2: The Shattering debiutuje na Steam i GoG. Jest wyposażona w opcje niedostępne w wersji Early Access, takie jak autorozstrzyganie bitew, dzienniki questów, encyklopedia gry z nowymi grafikami i nowymi questami, pory roku i efekty pogodowe, opcje trudności itd.

Produkcja zawiera rozbudowany tryb kooperacji, w którym aż do trzech graczy może współpracować, by przetrwać w ciężkich realiach świata Thea. Główny quest gry zyskał też pełną narrację. Grę wzbogaci w przyszłości seria darmowych DLC oraz aktualizacji.

”Fani będą zadowoleni z Thea 2: The Shattering”

Early Access był świetną okazją, by zarówno zaprezentować grę mocno wyczekującym jej nadejścia fanom, którzy pomogli nam też bardzo podczas kampanii Kickstarter, jak i pracować nad finalnymi poprawkami i zbalansowaniem rozgrywki, podczas gdy gracze aktywnie zagłębiali się już w grę, dostarczając nam tony użytecznych informacji zwrotnych. Nadszedł czas, byśmy to my spełnili obietnice i dostarczyli w pełni rozwiniętej, oferującej wszystkie obiecane możliwości wersji gry naszym fanom. Jesteśmy pewni, że będą zadowoleni z tego, co zobaczą

– Miła Irek, Lead Quest Designer oraz Spokesperson w MuHa Games.

W Thea 2: The Shattering gracz będzie musiał wybrać swój styl gry. Może postawi na wędrówki i zwiedzanie świata, a może stanie się agresywnym wodzem toczącym wiele wojen albo zawiąże nowe sojusze poprzez dyplomację. Thea 2: The Shattering w pełnej wersji jest dostępna na platformach Steam i GOG.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments