Premiera To wiem na pewno już dziś!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 11.05.2020, 12:06 Aktualizacja: 7.12.2021, 15:35
W kwietniu na HBO GO zadebiutować miał nowy miniserial To wiem na pewno. Premiera przesunięta została jednak na 11 maja. Produkcja przedstawi poruszającą historię braci bliźniaków, w której pojawią się rozbite więzi rodzinne, zdrada, a także poświęcenie i przebaczenie. W serialu zobaczymy m.in. Marka Ruffalo w podwójnej roli.
to wiem na pewno
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery To wiem na pewno w HBO GO poruszamy następujące tematy:

Premiera To wiem na pewno już dziś!

HBO GO przygotowało serial, który będzie rodzinną sagą przedstawiającą dwie równoległe historie życia identycznych braci bliźniaków. Zdrada, przebaczenie, miłość, poświęcenie – wszystkie te elementy mają przeplatać się w sześciu odcinkach produkcji To wiem na pewno. Trailer pokazuje, że widzowie będą mieli okazję uronić kilka łez ze wzruszenia.

To wiem na pewno zadebiutować miało w HBO GO jeszcze w kwietniu, jednak premiera odłożona została na 11 maja 2020 roku. Pierwszy odcinek dostępny będzie w serwisie HBO GO od rana, premiera na antenie HBO zaplanowana została na godzinę 03:00, a powtórka tego samego dnia o godzinę 20:10. Kolejne odcinki swoje premiery będą miały co tydzień, we wtorki.

to wiem na pewno

Co wiemy o To wiem na pewno od HBO GO? Kto w obsadzie?

Oto podstawowe informacje na temat nowego serialu HBO GO:

  • Serial będzie miał sześć odcinków.
  • Produkcja została nakręcona na podstawie książki Wally’ego Lamba.
  • Scenarzystą i reżyserem jest Derek Cianfrance.

A jak przedstawia się obsada aktorska To wiem na pewno? Poza podwójną rolę Marka Ruffalo na ekranie zobaczymy m.in.:

  • Melissę Leo („Treme”) jako matkę głównych bohaterów,
  • MRosie O’Donnell („SMILF”) jako pracownicę opieki społecznej Lisę Sheffer,
  • Archie Panjabi („Żona idealna”) jako nową prowadzącą psycholog Thomasa,
  • Kathryn Hahn („Transparent”) jako byłą żonę Dominicka,
  • Johna Procaccino („A Most Violent Year”) jako ojczyma Thomasa i Dominicka.

HBO opisuje poszczególne odcinki

W dzień premiery To wiem na pewno HBO nadesłało również opisy pierwszych czterech odcinków.

To wiem na pewno, odcinek 1

Kiedy cierpiący na schizofrenię paranoidalną Thomas Birdsey (Mark Ruffalo) przeżywa publicznie załamanie, Dominick Birdsey (Mark Rufallo) uświadamia sobie, że za wszelką cenę jest gotów bronić swojego brata bliźniaka. Dominick analizuje konsekwencje podjętych przez Thomasa decyzji i wspomina wspólne dzieciństwo – dorastanie w domu wybuchowego ojczyma Raya (John Procaccino) oraz próby poznania tożsamości ich biologicznego ojca. W prezencie dla chorej marki Dominick chce przetłumaczyć z włoskiego na angielski zapiski dziadka i poznaje drażliwą na swoim punkcie Nedrę Frank (Juliette Lewis).

To wiem na pewno, odcinek 2

Media zaczynają interesować się Thomasem (Mark Rufallo), przez co rośnie napięcie w relacjach Dominicka (Mark Rufallo) z jego partnerką Joy (Imogen Poots). Dominick stara się o zwolnienie Thomasa z Instytutu Psychiatrycznego Hatcha, gdzie przebywają niepoczytalni przestępcy i znajduje potencjalnego sojusznika w pracownicy opieki społecznej Lisie Sheffer (Rosie O’Donnell). Niedługo potem przekonuje się, jak trudno jest udzielić bratu pomocy. Dominick wdaje się w kłótnię z dr Patel (Archie Panjabi), nową psychiatrą Thomasa, kiedy lekarka zaczyna analizować jego przeszłość. Dowiadujemy się o wstrząsającej tragedii, która doprowadziła do rozpadu małżeństwa Dominicka i Dessy (Kathryn Hahn).

To wiem na pewno, odcinek 3

Sheffer (Rosie O’Donnell) przygotowuje Dominicka (Mark Ruffalo) do niezwykle kluczowego przesłuchania przed komisją, która może zadecydować o dalszym losie Thomasa. Przypadkowe spotkanie z dawnym kolegą ze szkoły sprawia, że odżywają bolesne wspomnienia z dzieciństwa. Dominick wspomina okres, w którym razem z Thomasem studiowali na uczelni. To właśnie tam poznał Dessę (Kathryn Hahn) i pojawiły się pierwsze objawy choroby brata. Joy (Imogen Poots) próbuje naprawić ich związek.

To wiem na pewno, odcinek 4

Pomimo protestów najbliższych mu osób, Dominick (Mark Ruffalo) wraca do pracy zaraz po wypadku. Pod wpływem mocnych leków przypomina sobie pierwszy incydent, po którym Thomas (Mark Ruffalo) został umieszczony w szpitalu i odlicza godziny do przesłuchania brata przed komisją w Instytucie Hatch.

W ofercie HBO GO na maj 2020 premiera To wiem na pewno zastąpi inny superhit przesunięty ze względu na walkę z koronawirusem aż na wrzesień. Mowa tu o serialu Od nowa z udziałem Nicole Kidman i Hugh Granta.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments