TOKYO GAME SHOW 2019: Death Stranding znów gwiazdą

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 12.09.2019, 12:00 Aktualizacja: 5.11.2020, 17:45
Hideo Kojima dominuje kolejne targi! Tym razem trzy kwadranse gameplayu Death Stranding oraz wiele wyjaśniający trailer gry pokazane zostały na Tokyo Game Show 2019. Wszyscy posiadacze PlayStation 4 powinni przebierać nogami na premierę gry zapowiedzianą na 8 listopada.
death stranding na tokyo game show 2019
17 Udostępnień

Death Stranding mniej zagadkowe

Death Stranding wciąż pozostaje jedną z największych zagadek spośród tegorocznych premier. Hideo Kojima nie ułatwiał dotychczas graczom połapania się w świecie produkcji, zazwyczaj czyniąc sobie z nich subtelne podśmiechujki jak przy okazji prezentacji gameplayu Death Stranding z targów Gamescom 2019. Prawo artysty, jednak wydawcy również mają swoje sztuczki. Do pełnego ich repertuaru należy chociażby możliwość wypuszczenia takiego zwiastuna jak ten, który zaprezentowany został na Tokyo Game Show 2019.

Film wyjaśnia nam założenia gry, które wcześniej musieliśmy rekonstruować ze zdawkowych i tajemniczych wypowiedzi Hideo Kojimy. – Sam Bridges musi stanąć do walki o świat całkowicie zmieniony przez DEATH STRANDING. Przenosząc rozłączone szczątki naszej przyszłości w swych rękach, Sam wyrusza w podróż, która krok po kroku doprowadzić może go do odbudowania więzów zniszczonego świata – zapowiada oficjalny zwiastun Death Stranding.

Gameplay gry hitem również na Tokyo Game Show

To kolejne targi, które zdominowane zostały przez Hideo Kojimę. Oprócz oficjalnego trailera twórca Death Stranding miał kolejną okazję do zaprezentowania produkcji graczom. Na Tokyo Game Show 2019 wykorzystał ją znacznie lepiej niż na Gamescomie. Trwający trzy kwadranse gameplay wrzuca nas w środek akcji!

Jesteśmy ciekawi, czy faktycznie w przypadku Death Stranding mówić można o nowym gatunku gier wideo. Mimo fascynującej swoją tajemniczością otoczki, produkcja wydaje się typową grą akcji „podaj-przynieś-pozamiataj”, która osadzona została w otwartym świecie. Patrząc na powyższy gameplay nie mogłem odgonić porównań do recenzowanego przez Zagrano Assassin’s Creed Odyssey. Czyżby obie gry różnić miał jedynie rozmach fabularny i ton opowieści?

Podejrzewamy, że odpowiedzi na większość dotyczących gry pytań poznamy dopiero w dzień premiery Death Stranding. To już 8 listopada! Produkcja ukaże się wówczas na PlayStation 4, choć posiadacze potężnych PC-tów wciąż mają nadzieję na plotki związane z usunięciem Death Stranding z listy PlayStation Exclusives.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments