Tom Clancy’s Elite Squad. Premiera gry mobile w sierpniu

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 15.07.2020, 14:50 Aktualizacja: 15.07.2021, 14:52
Podczas niedawnego wydarzenia Ubisoft Forward dowiedzieliśmy się nowych informacji na tematu kilku nadchodzących tytułów. W trakcie specjalnego pokazu uwagę poświęcono również Tom Clancy’s Elite Squad. Premiera taktycznej gry RPG przeznaczonej na komórki już w sierpniu!
Premiera Tom Clancy's Elite Squad już w sierpniu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery Tom Clancy’s Elite Squad poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera Tom Clancy’s Elite Squad?

Termin wypuszczenia omawianej gry na rynek poznaliśmy podczas wydarzenia Ubisoft Forward 2020. Premiera Tom Clancy’s Elite Squad odbędzie się pod koniec wakacji, 27 sierpnia 2020 roku. Tytuł, którego przygotowaniem zajmuje się studio Ubisoft, trafi do sprzedaży w wersjach na urządzenia Android oraz iOS. Ta sama firma odpowie za wydanie produkcji.

Pokaz Ubisoft Forward dostarczył nam także informacji o tym, że zainteresowani zakupem gry mogą wyrazić taką potrzebę już teraz i po rejestracji na oficjalnej stronie Tom Clancy’s Elite Squad otrzymają dostęp do specjalnej broni.

Gra z udziałem postaci z innych gier

Podstawowy wątek w Tom Clancy’s Elite Squad stanowi globalne zagrożenie, a jak można się łatwo domyślić – zadaniem użytkownika będzie stawić czoła problemowi obejmującemu cały świat. Na szczęście poza nakreśleniem konfliktu producenci ze studia Ubisoft nie zapomnieli o przygotowaniu specjalnie wyszkolonych bohaterów o umiejętnościach odpowiednich do wykonania misji.

trailer the division 2

Użytkownicy pokierują postaciami z najpopularniejszych serii Ubisoftu sygnowanych nazwiskiem Toma Clancy’ego. Można rzec, że to taki „the best of”, supergrupa, zespół skupiający w sobie najlepszych z najlepszych, co bez wątpienia gwarantuje pierwszorzędną rozrywkę. Których konkretnie bohaterów zobaczymy w rozgrywce? W gronie występujących w grze bohaterów znajdują się m.in. Megan z Tom Clancy’s The Division, Montagne i Caveira z Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, Nomad z Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands czy Sam Fisher z Tom Clancy’s Splinter Cell.

Kampania fabularna oraz tryb multiplayer w Tom Clancy’s Elite Squad

Tom Clancy’s Elite Squad opiera się na starciach, w których biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Rozgrywka obserwowana jest z lotu ptaka. Aby odpowiednio wykonać poszczególne zadania należy obrać odpowiednią taktykę, mieć świadomość tego, jakimi konkretnymi zdolnościami dysponuje dany bohater i właściwie je wykorzystać, a także dbać o stały rozwój postaci i poszerzać zasoby ekwipunku.

Tom Clancy's Elite Squad to mobilne taktyczne RPG na iOS i Androida.

W Tom Clancy’s Elite Squad będzie standardowa kampania fabularna, lecz nie zabraknie także trybu multiplayer. Użytkownicy mogą toczyć ze sobą pojedynki, tworzyć gildie i brać udział w starciach z innymi tego rodzaju zespołami. Na pewno stanowi to ciekawą alternatywę dla typowej indywidualnej rozgrywki i sprawi, że Tom Clancy’s Elite Squad będzie pozycją silnie integrującą użytkowników.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments