Toyota Supra wjeżdża do Gran Turismo Sport!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 6.03.2019, 17:27 Aktualizacja: 6.03.2020, 17:27
Jak co jakiś czas, twórcy Gran Turismo raczą nas solidnym update'em – nowymi samochodami, eventami oraz torami wyścigowymi. Motywem przewodnim zachwytów nad aktualizacją GT jest Toyota Supra, która udowadnia, że w hybrydowym szaleństwie Japończycy nie zapomnieli, jak robi się genialne benzyniaki.
toyota gr supra
0 Udostępnień

Toyota GR Supra w Gran Turismo Sport

Toyota GR Supra to jedna z najciekawszych premier motoryzacyjnych tego roku. Zdjęcia koncepcyjne przedstawiciela kolejnej generacji legendarnych samochodów sportowych, projektowanego oczywiście we współpracy z rajdowym teamem koncernu Toyota Gazoo Racing, krążyły po sieci już od dawna, ale w końcu nowa Toyota Supra zaprezentowana została oficjalnie na North American International Auto Show w Detroit. 4,3 sekundy przyspieszenia do setki, drapieżne rysy godne najklasyczniejszych roadsterów… Ten samochód naprawdę robi wrażenie!

toyota gr supra

Jeszcze więcej szczegółów odnośnie sportowego modelu z benzynowym silnikiem wprost ze stajni BMW poznamy z pewnością w trakcie trwającego właśnie Geneva Motor Show 2019. Tymczasem Toyota GR Supra wjeżdża do wirtualnych garaży w grze Gran Turismo Sport. W najbliższym czasie może być to jedna z niewielu okazji do wypróbowania możliwości nowej toyoty w praktyce – do końca roku sprzedanych zostanie co najwyżej 900 egzemplarzy tego samochodu.

Gran Turismo Sport – patch 1.34

Co prócz dodania samochodu Toyota GR Supra przynosi najnowsza aktualizacja Gran Turismo Sport? To przede wszystkim kilka nowych aut:

  • wspomniana Toyota GR Supra RZ ‘19
  • Pagani Huayra ’13
  • Mercedes-Benz SLR McLaren ’09
  • Mazda Eunos Roadster ’89
  • McLaren F1 GTR – BMW ’95

toyota gr supra

Nie bez znaczenia jest też nowy tor, na którym wypróbować możemy rajdowe możliwości własnie dodanych modeli. Tym razem twórcy Gran Turismo zdecydowali się na odwzorowanie japońskiego toru – położonego na jednej z  południowych wysp tego kraju Autopolis. Będzie to idealne miejsce do ukończenia specjalnej eventu, który pojawi się wraz z nową Toyotą – Supra Legend Race.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments