Trailer 5. sezonu Black Mirror już jest

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 15.05.2019, 12:29 Aktualizacja: 20.08.2020, 15:48
W sieci pojawił się trailer piątego sezonu popularnego Black Mirror. Premiera serialu zaplanowana jest na 5 czerwca.
11 Udostępnień

Miley Cyrus w piątym sezonie Black Mirror

W piątym sezonie pomysłodawcy serii Charlie Brooker i Annabel Jones przedstawią trzy zupełnie nowe historie z udziałem doskonałych aktorów, wśród których znajdują się: Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenportoraz Ludi Lin.

Czy jest serial Black Mirror?

Czarne lustro to antologia nawiązująca do zbiorowego niepokoju, jaki odczuwamy względem współczesnego świata. Każdy odcinek opowiada inną wyrazistą i trzymającą w napięciu historię poruszającą temat współczesnej technoparanoi.

Mimochodem technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia. W każdym domu, na każdym biurku i w każdej dłoni można zobaczyć ekran plazmowy, monitor lub smartfon — czarne lustro odbijające codzienność XXI wieku. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Charlie Brooker, zaś jego producentami wykonawczymi są Charlie Brooker i Annabel Jones.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Netflix ogłosił, że pojawi się na targach E3 2019. Platforma coraz odważniej wkracza w strefę gier, co wyraźne cieszy jej odbiorców.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments