Trailer Borderlands 3 wzruszy was do łez?

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 18.07.2019, 11:00 Aktualizacja: 18.07.2020, 10:06
Premiera Borderlands 3 już we wrześniu i nawet największym pesymistom z trudem przychodzi wieszczenie temu tytułowi czegoś mniej niż sukcesu. Za nakręcany wokół gry hype odpowiada przede wszystkim świetna relacja Gearbox Software ze społecznością skupioną wokół serii, co podkreśla najnowszy trailer Borderlands 3.
trailer borderlands 3 kiedy premiera
0 Udostępnień

Wzruszycie się nowym trailerem Borderlands 3?

Nawet mimo negatywnej reakcji fanów Borderlands 3 na ograniczenie sprzedaży pecetowej wersji do Epic Games Store, twórcom gry i tak udaje się utrzymywać niesamowite relacje ze społecznością. Odpowiada za to nie tylko sukces poprzednich dwóch części, ale również niesamowita atmosfera wytworzona wokół serii Borderlands. Kojarzy się ona z radością i rozrywką, o czym najlepiej świadczy nowy trailer Borderlands 3. Wzruszycie się nim?

Nieczułym i wyzutym z romantyzmu graczom, którzy oczekują po zapowiedziach zdecydowanie więcej mięska, polecamy chociażby gameplay Borderlands 3 z E3. Gra Gearbox Software została na kalifornijskich targach jednym z cieplej przyjętych tytułów. I nic dziwnego, gdyż rozgrywka wydaje się prezentować fantastycznie.

Kiedy premiera Borderlands 3?

Premiera Borderlands 3 zaplanowana jest na 13 września. Produkcja Gearbox Software ukaże się wówczas na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Tym razem fanom shooterów przyjdzie stawić czoła Bliźniakom Calypso, które chcą zjednoczyć wszystkie bandyckie klany i sięgnąć po władzę nad galaktyką.

Nie oszukujmy się jednak – w tej grze chodzić będzie przede wszystkim o fun i zbieranie lootu. Jesteście gotowi na szaleńczą podróż po galaktyce i grabienie miliarda broni, którą to liczbę z lekkim przymrużeniem oka zapowiadają twórcy? Premiera Borderlands 3 już niedługo, szykujcie się!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments