Trailer Farming Simulator 19 – Za szybcy za wściekli

Michał Małysa Gry Publikacja: 15.11.2018, 18:22 Aktualizacja: 26.02.2020, 8:59
Twórcy najlepszego symulatora pod słońcem nie przestają zaskakiwać i rozbawiać zapowiedziami. Po niezwykle trafionym filmiku Red Farm Redemption kolejny trailer Farming Simulator 19 parodiuje filmową serię Szybcy i wściekli. Jesteście gotowi na farming&chill?
trailer farming simulator 19
4 Udostępnień

Farming and chill

Netflix and chill? Dla wielu graczy synonimem udanego wypoczynku po tygodniu pełnym pracy stało się w ostatnich latach zaoranie i obsianie pola, a następnie zebranie z niego plonów. Może brzmieć to jak dobry żart, ale nawet po tygodniu spędzonym w najbardziej ekskluzywnym SPA ludzie nie są tak zrelaksowani jak po kilkugodzinnej sesji w rolniczym symulatorze. Obserwowanie łanów pszenicy rosnących na naszych oczach i dzięki naszemu trudowi odpręża i zapewnia trening tak potrzebnej w zabieganym świecie uważności.

trailer farming simulator 19

Farming Simulator 19 przeniesie polskie hygge na jeszcze wyższy poziom. Trzy rozległe lokacje, których nie powstydziłyby się sandboksy z segmentu AAA, setki najprawdziwszych maszyn i mnogość rolniczych aktywności – tak wyglądała będzie najnowsza część najpopularniejszej serii symulatorów.

Kolejny trailer Farming Simulator 19

Niedawno dzieliliśmy się z wami Red Farm Redemption, filmikiem parodiującym przebój Rockstara. Przed planowaną na 20 listopada premierą twórcy zdecydowali się wypuścić kolejną zapowiedź. Tym razem trailer Farming Simulator 19 przywołuje filmową serię Szybcy i wściekli. Poznajcie Farm & Furious!

Produkcja GIANTS Software dystrybuowana w Polsce przez CDP ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Znajdziecie w zabieganym życiu chwilkę czasu na rolnicze mindfulness?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments