Trailer Frozen 2 popularniejszy niż zwiastun Króla Lwa

Michał Małysa Seriale Publikacja: 3.09.2019, 15:45 Aktualizacja: 3.09.2020, 15:45
60 769 287 - dokładnie tyle odsłon na ten moment ma zwiastun Krainy Lodu 2, wrzucony na YT dwa miesiące temu. Oficjalnie przebił więc zainteresowanie nowym Królem Lwem. Zwiastun tej produkcji dotychczas obejrzało 59 205 562 osób.
12 Udostępnień

Frozen jako jeden z najlepszych filmów Disneya

Kraina Lodu, animowana produkcja Disneya z 2013 r. opowiada o przygodach dwóch osieroconych sióstr: Anny i Elsy. Starsza siostra, Elsa, posiada magiczną moc panowania nad lodem, tymczasem Anna, choć zwyczajna, często swoim uporem jest w stanie zdziałać więcej niż by się wydawało.

Frozen 6 lat temu było niesamowitym hitem. Produkcja zarobiła ponad 1 276 000 000 dolarów i tym samym stała się jedną z najbardziej dochodowych animacji w historii kina, a także najbardziej dochodowym filmem 2013. Ponadto została nagrodzona dwoma Oscarami:

  • za najlepszy długometrażowy film animowany,
  • za najlepszą piosenkę – Let It Go.

Nic dziwnego, że Disney natychmiast zapowiedział kontynuację filmu. Przygotowanie drugiej części zajęło twórcom aż 6 lat. Premiera Frozen 2 zaplanowana jest na 27 listopada 2019 r. Disney spodziewa się równie wielkich zysków za ten film, jak te, które udało mu się zarobić w 2013 r.

Kraina Lodu 2 – trailer

Walt Disney Animation Studios 11 czerwca opublikowało pierwszy pełny trailer Krainy Lodu 2. Wraz ze zwiastunem pojawiły się też w końcu konkrety na temat filmu, w tym m.in. wspomniana już data premiery. Pod koniec lipca zwiastun Frozen 2 został obejrzany już ponad 60 mln razy – i liczba ta cały czas rośnie. Dawno już przewyższyła liczbę wyświetleń zwiastuna nowego Króla Lwa (który też jest dużym sukcesem Disneya).

Fabuła Krainy Lodu 2 jest owiana tajemnicą. Wiadomo jednak, że akcja filmu będzie się rozgrywać 3 lata po wydarzeniach z pierwszej części. Trailer sugeruje, że przygoda mocno skupi się na przyszłości Elsy.

Dlaczego tak długo czekamy na kontynuację Krainy Lodu?

Wydawać by się mogło, że Disney jak najszybciej będzie chciał wypuścić kolejną część swojego hitu – przynajmniej dopóki hype na Frozen jest silny. A jednak gigant zdecydował się poczekać, a tę decyzję starała się ostatnio wyjaśnić aktorka wcielająca się w Annę, Kristen Bell:

Nie wiedzieliśmy czym właściwie będzie Kraina Lodu 2. Nikt jednak nie chciał, by by to po prostu drugi odcinek, w którym Anna gubi buty. Chodziło nam, by odnaleźć emocjonalne momenty, które ukażą rozwój postaci. Jak to przedstawimy? To nie jest kwestia pokazania tego w drugim i rozwiązania w trzecim akcie. To piękna historia, która może nieść mocny ładunek emocjonalny. Cieszy mnie, że nikt się nie spieszył. To dużo bogatsza historia niż część pierwsza.

Zamierzacie iść do kina na Krainę Lodu 2?

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments