Trailer Pachnidła od Netflix nową adaptacją!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 29.11.2018, 6:10 Aktualizacja: 29.11.2018, 6:10
To kolejna adaptacja powieści Patricka Suskinda. Trailer Pachnidła odsłania przede wszystkim zaskakujące realia, przesunięte w czasie i przestrzeni. Miejscem akcji serialu nie będzie tak jak w książce Paryż z XVIII wieku, lecz jak najbardziej współczesne Niemcy.
trailer pachnidła
0 Udostępnień

O czym opowiada Pachnidło?

Powieść Patricka Suskinda umiejscowiona jest w oświeceniowym Paryżu, centrum świata w XVIII w. Szyk i splendor skłaniają mieszkańców miasta do poszukiwania coraz to nowszych wrażeń. Pomoc spragnionym blichtru mieszczanom niesie obdarzony perfekcyjnym zmysłem powonienia Jean Baptiste Grenouille, który dostarcza im perfumy uznawane powszechnie za niedoścignione.

trailer pachnidła

Obsesja na punkcie znalezienia zapachu idealnego szybko staje się w przypadku głównego bohatera Pachnidła destrukcyjna. Wkracza on bowiem na ścieżkę zbrodni, której ukoronowaniem stać się ma wydestylowanie najsubtelniejszego zapachu pochodzącego z dziewiczego ciała.

Trailer Pachnidła przenosi nas do Niemiec

Filmowa adaptacja z 2006 roku podążała za realiami powieści dość wiernie. Trailer Pachnidła, które na niwę serialową przeniosło niemieckie ZDF, wrzuca nas w zupełnie inny świat. Sześcioodcinkowy thriller będzie rozgrywał się w Niemczech, coraz śmielej torujących sobie drogę do serc widzów Netfliksa.

Oto trailer Pachnidła opublikowany przed kilkoma dniami:

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments