Trailer Phantom Sight – Rainbow Six Siege z nową postacią

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 18.05.2019, 13:00 Aktualizacja: 18.05.2020, 3:46
Nowe rozszerzenie do Rainbow Six Siege przyniesie nową mapę, garść usprawnień balansujących rozgrywkę oraz dwójkę nowych operatorów. Trailer Phantom Sight prezentuje jednego z nich, ale na więcej szczegółów poczekać musimy na zapowiedzi z okazji Rainbow Six Siege Pro League Finals.
trailer phantom sight raingow six siege
0 Udostępnień

Trailer Phantom Sight zapowiada nową postać

Niedawna premiera The Division 2 lub nawał informacji o zapowiedzianym na 4 października Ghost Recon Breakpoint przypomnieć mogły wam o nieco starszej taktycznej strzelance Ubisoftu. Rainbow Six Siege ukazało się wprawdzie jeszcze w grudniu 2015 roku, ale gra ta wciąż żyje i ma się dobrze. Świadczy o tym chociażby event, który ma miejsce w ten weekend w Mediolanie.

18 i 19 maja w stolicy światowej mody odbywają się  Rainbow Six Siege Pro League Finals. Na niedzielę zaplanowana została prezentacja nowości z rozszerzenia Operation Phantom Sight. Trailer dodatku prezentuje jak na razie jedną z nowych postaci, które dołączyć będą mogły do ekipy. Jako że sporą rolę odgrywa w RSS odpowiedni dobór drużyny spośród całej gamy dostępnych specjalizacji, których przedstawiciele powinni się w walce uzupełniać, może być to naprawdę znaczna zmiana.

Krótki trailer Phantom Sight prezentuje się następująco:

Rainbow Six Siege to sieciowa odsłona serii pierwszoosobowych shooterów, które od kilkunastu lat definiują gatunek taktycznej strzelanki. Według przewidywań branżowych mediów poczynionych na podstawie obserwacji ostatnich sezonów, data premiery promowanego przez trailer Phantom Sight zaplanowana jest na 11 czerwca. Rozszerzenie przyniesie dwóch nowych operatorów, nową mapę oraz garść zmian balansujących rozgrywkę.

Źródło: Ubisoft. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments