Trailer trzeciego epizodu Life is Strange 2. Czekacie?

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 3.05.2019, 12:00 Aktualizacja: 3.05.2020, 8:51
Trailer trzeciego epizodu Life is Strange 2 przypomina o premierze kolejnego odcinka historii Seana i Daniela Diazów, którzy po fatalnym wypadku zmuszeni są wyruszyć w samotną podróż po Stanach Zjednoczonych. Czy nastoletnim chłopcom uda się dotrzeć do celu podróży? Kolejne wskazówki już 9 maja.
gameplay life is strange 2
0 Udostępnień

Na finał Life is Strange 2 poczekamy do grudnia

Mimo iż promowany trailerem trzeci epizod Life is Strange 2 wyjdzie już 9 maja, zapaleni obserwatorzy przygód Seana i Daniela Diazów na zakończenie Life is Strange 2 będą musieli poczekać aż do grudnia. Spora przerwa pomiędzy kolejnymi epizodami (pierwszy wyszedł 26 września 2018, na drugi epizod musieliśmy czekać aż do 24 stycznia 2019) nie wychodzi narracyjnej przygodówce na dobre.

Life is Strange 2: Rules

Jak pisała w recenzji drugiego epizodu Life is Strange 2 Ewelina, długie oczekiwanie na kolejne części rozmywa i tak powolną akcję gry. – Jednak przez cały czas gry nie mogę przestać porównywać dwójki Life is Strange do historii Max i Chloe. Pierwsza seria była naprawdę mocno naładowana akcją i niezwykle wciągająca. W porównaniu do niej druga seria (na ten moment) wypada blado – narzekała będąc na świeżo po drugim epizodzie gry. – Nie oznacza to, że jest zła i nie warto w nią grać: po prostu jest zupełnie inna. Zanim jednak będę wydawać jakiekolwiek ostateczne oceny, trzeba poczekać na całość. A to, serio, może trochę potrwać – uzupełniła.

Trailer trzeciego epizodu Life is Strange 2

Gracze, którzy z niecierpliwością wyczekują na rozwinięcie historii braci-uciekinierów, z pewnością ucieszą się na trailer trzeciego epizodu Life is Strange 2.

Premiera trzeciego epizodu Life is Strange 2 zaplanowana jest na 9 maja, a kolejne części ukażą się 22 sierpnia oraz 3 grudnia. Okazuje się więc, że historia Seana i Daniela zakończy się jeszcze w tym roku, jednak dla graczy lubiących śledzić epizodyczne gry odcinek po odcinku jest to pocieszenie dość marne.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments