Trailer Wolfenstein Youngblood. Jess i Soph w akcji

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 27.03.2019, 16:12 Aktualizacja: 27.03.2019, 16:12
Już powoli przyzwyczajamy się do myśli o nowej, zaskakującej grze z serii. Najlepszym dowodem na to jest ciepłe przyjęcie, jakim gracze obdarzają trailer Wolfenstein: Youngblood. W produkcji Machine Games wcielimy się w córki bohatera serii: Jess i Soph Blazkowicz. Trzeba przyznać, mają po nim ikrę!
wolfenstein youngblood
7 Udostępnień

W tej grze strzela się do wyłącznie do nazistów

Wolfenstein należy do najstarszych i najbardziej kultowych serii gier, jakie wciąż kontynuują swoją historię. Od Castle Wolfenstein z 1981 do pierwszego FPS-a Wolfenstein 3D z 1992 – te gry wyznaczały kierunek rozwoju branży gier od początków jej istnienia. A jak najprościej opisać można fabułę serii Wolfenstein? Cóż, strzelało się w niej do nazistów.

wolfenstein youngblood

Głównym bohaterem serii jest Amerykanin polskiego pochodzenia, William Joseph „B.J.” Blazkowicz, który stara się zabić Hitlera. W trzynastej odsłonie gier osadzonych w realiach Wolfensteina przyjdzie nam kierować jego córkami, przedzierającymi się przez zastępy nazistów w Paryżu.

Trailer Wolfenstein Youngblood – córki przejmują karabin

Zapowiedź Wolfenstein Youngblood na zeszłorocznym E3 była sporym zaskoczeniem. Nie będzie to bowiem część trylogii The New Order, na której trzecią część tak niecierpliwie wyczekujemy. Zaskakująca premiera gry, rozgrywającej się już po fabule rzeczonej trylogii, będzie miała miejsce 26 lipca. W sezonie ogórkowym może to być niezwykle łakomy kąsek!

Tymczasem do sieci wypuszczony został trailer Wolfenstein Youngblood, który przedstawia założenia nowej historii: ostatni trop po zaginionym Blazkowiczu prowadzi do okupowanego przez nazistów Paryża. Do akcji wkroczyć muszą więc córki herosa: Jess i Soph Blazkowicz.

Czekacie na produkcję Machine Games przygotowywaną pod opieką Bethesda Softworks? Co ciekawe, gra nie wyjdzie wyłącznie na PlayStation 4, Xbox One i PC. Twórcy zapowiadają także równoległą premierę Wolfenstein Youngblood na Nintendo Switch, a jak widać po aktualnych premierach tygodnia – nie jest to częsta sytuacja.

W leniwe wakacyjne dni może to być bardzo ciekawy wybór, zwłaszcza że w dzień premiery Wolfenstein: Youngblood oceny były na świetnym poziomie!

 

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments