Trailery Days Gone na rynek japoński. Znudzeni romantyzmem?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 27.02.2019, 11:14 Aktualizacja: 27.02.2020, 11:14
Coraz bliżej do premiery najnowszego exclusive'a PlayStation 4! Z tej okazji producenci gry dedykowanej wyłącznie na konsole Sony przygotowali na rynek japoński dwa trailery Days Gone. Znudziła wam się już słodka, walentynkowa otoczka wokół ostatnich doniesień na temat DG? Oto dobry, brutalny lek!
trailery days gone
6 Udostępnień

Wcześniejsze materiały z Days Gone

Wiemy już całkiem nieźle, jakie rodzaju rozgrywki dostarczy nam najnowszy exclusive na konsole PlayStation. Historię głównego bohatera przybliżyły nam walentynkowe screeny z Days Gone, składające się w łzawą historię miłosną, a całości dopełnił trailer Days Gone, prezentujący ślub protagonisty. Fabuła wydaje się jednak w tym przypadku rzeczą drugorzędną. Skoro główne hasło tytułu zmieścić możemy w lapidarnym „przetrwaj”, wiedzieć musimy jedynie, że będzie to typowa opowieść drogi umiejscowiona w postapokaliptycznym świecie pełnym zombie.

gameplay days gone

Jak zaś prezentuje się rozgrywka pod względem mechanicznym? Gameplay Days Gone zaprezentowany w czasie konferencji PAX obiecuje nam pełen hardkor. Exclusive Sony zapewni mnóstwo rozrywki wszystkim graczom, którzy nie sarkają na wysoki poziom trudności. Przetrwanie w świecie wypełnionym freakersami (bo takie miano noszą w nim pełne werwy zombie) wymagało będzie sporej zręczności oraz umiejętnego dobierania taktyki.

Dwa trailery Days Gone na rynek japoński

Kolejne dwa trailery Days Gone zostały właśnie opublikowane na japońskim kanale Sony. Po słodkich materiałach wypuszczonych w okresie walentynkowym w końcu czas na nieco więcej brutalnej akcji oraz… pięknych widoków. Mimo iż świat przemierzany przez Deacona St. Johna jest strasznie nieprzyjazny, odwiedzane przez protagonistę lokacje będą zapierać swoim urokiem dech w piersiach.

Premiera Days Gone, gry wydawanej wyłącznie na konsole PlayStation 4, zaplanowana jest na 26 kwietnia 2019 r. Produkcja Bend Studio dystrybuowana w naszym kraju przez Sony Interactive Entertainment Polska będzie klasycznym shooterem z perspektywą trzecioosobową.

Również nie możecie doczekać się wsiąknięcia w ten świat?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments