Trymbi w akademii G2!

Patryk Stec Aktualności o grach Publikacja: 10.05.2019, 10:16 Aktualizacja: 10.05.2020, 10:16
Polak wygrał los na loterii. Trymbi zagra w akademii zwycięzców LEC - G2 Heretics. Jego odejście jest początkiem zmian w Pride.
8 Udostępnień

Nowy zawodnik w składzie

Gdy już się wydawało, że w PRIDE nastanie okres stabilizacji, usłyszeliśmy dzisiaj o zmianach w składzie. Jednak to nie koniec, bo zespół Piotra „Neqsa” Lipskiego zapowiedział kolejne.

Przed nami miesiąc pełen zmian oraz pożegnań, nasze szeregi opuszcza Adrian „Trymbi” Trybus. Cieszymy się, że mogłeś rozwinąć skrzydła w naszym gnieździe i dziękujemy Ci za godne reprezentowanie naszej organizacji. Życzymy Ci największych sukcesów na scenie League Of Legends!

– możemy przeczytać w poście na twitterowym profilu PRIDE.

PRIDE z Trymbim w składzie zeszły sezon Ultraligi zakończył na czwartym miejscu, przegrywając w półfinale z Illuminar Gaming. Potem „Orły” wystąpiły w Polish Open z Olofem „Flaxxish” Medinem, Lukasem „Wardenem” Lenikasem oraz Pawłem „Czekoladem” Szczepanikiem w składzie i udało im się zdobyć główną nagrodę.

Teraz już wiemy, że zawodnik skorzystał z propozycji G2 Heretics, akademii G2, grającej w lidze hiszpańskiej – LVP SLO, której zwycięzca awansuje do European Masters.

G2 Heretics

  • Górna aleja: Adrian „Wardain” Mury
  • Dżungla: Leon „Lamabear” Kruger
  • Środkowa aleja: Francisco „Xico” Antunes
  • Strzelec: Nicolas „Nixerino” Colocho
  • Wsparcie: Adrian „Trymbi” Trybus
Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments